PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1.6 ie slx tipo

irfan71
06.06.2006, 17:19
1999model 1.6 ie slx tipo marka aracim var aracima lpg taktirmak istiyorum. manifolt plastik degil pik  pik olunca siraliya gerek olmadigini duydum dogrumu ? forumda da boyle bisey okumustum  mikerli sistem mi takiliyo performansinda kayip olurmu saygilarimla

2A Mühendislik A.Ş.
06.06.2006, 19:31
Araciniz SPI Tek nokta enjeksiyonlu. Mikserli sistem takilacak. performans kaybini pek hissetmezsiniz.<br/> Ansayfada yeralan &quot;Yetkili Bayilerimizin Listesi &quot; linknden size en yakin servisimizi secebilirsiniz.<br/> Bayilerimiz size; fiyat, odeme secenekleri ve referans araclar konusunda detayli bilgi vereceklerdir.<br/> Urunlerimize gosterdiginiz ilgiye tesekkurler.<br/>

cagatay
07.06.2006, 13:27
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Irfan71 Benim aracimla senin aracin sanirim ayni Tepmra 1.6 i.e 104 hp benimki seninkide oyle olmasi lazim. Bende sordum Kadir beye daha once bana sirali sistem demisti cunki bizim arac full (cok nokta) enjeksiyonlu. Aracinin ruhsatina bak 104 hp ise cok nokta enjeksiyonlu.<br/> &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Kadir Bey bize daha detayli bilgi verebilirse daha iyi olacak benim aracimda dokum manifold MPI cok nokta enjeksiyonlu.<br><br>Edited by - çagatay Tarih: 12/06/2006 11:30:29

irfan71
11.06.2006, 11:51
<br/> <br/> <font face="Verdana, Arial, Helvetica" size="1"><b>Alinti:</b></font><br/> <span class="quote">Araciniz SPI Tek nokta enjeksiyonlu. Mikserli sistem takilacak. performans kaybini pek hissetmezsiniz.<br/> Ansayfada yeralan &quot;Yetkili Bayilerimizin Listesi &quot; linknden size en yakin servisimizi secebilirsiniz.<br/> Bayilerimiz size; fiyat, odeme secenekleri ve referans araclar konusunda detayli bilgi vereceklerdir.<br/> Urunlerimize gosterdiginiz ilgiye tesekkurler.<br/> </span>soylediginiz dogrultuda mavi otogaza gittim ancak buna mikserli takilamiyacagi sirali sistem takilacagi soylendi simdi siz farkli bisey diger taraf farkli bisey soyluyor dogrusu neyse soyleyin ona gore programimi yapiyim saygilarimla

2A Mühendislik A.Ş.
15.06.2006, 06:07
<p>Tipo 1988-1995 yillar arasinda uretildi. 1995 ten sonra Italya da uretimden kaldirildi. Sonra bu modellerden bir kismi ulkemize geldi. Karburatorlu- SPI (Tek Noktali) &nbsp;ve MPI olarak. Sizinki hangi model ise kontrol edilmesi lazim. Yetkili servis listemize bakin ve oradan sececeginiz bir servisimize giderek aracinizi kontrol ettirin.<br/> Karburatorlu-SPI (Tek Nokta Enjeksiyonlu) veya Full Grup Cok nokta enjeksiyonlu ise mikserli sistem takilacak. MPI-Cok Nokta sequential yakit besleme sistemine sahipse SEQUENT-24 takilacak.<br/> </p>

razgart
08.11.2007, 16:51
selam bir arkadaşımız T İ P O karbüratörlü tipolar için geliştirilen veya takılan mikserle uygun olmadığı nı bilmekteyiz arkadaşın birisi başka forma aynen şunları yazmış bu yeni bir mikser sistemi bizi aydınlatabilirmisiniz. ayne aktarıyorum...arkadaşlar ben bu arabayı aldığımda yokuşlarda 2. vitesie kadar düşüyordum milletin 5 le çıktığı yokuşlar ama . Neyse kaza falan yaptım araba berbat oldu frende titremeler, yığılmalar, garip sesler , şanzıman, gaz kaçağı falan kaza hariç 1500 ytl daha masraf yaptım son arızam gaz kaçagı idi o yüzden gittim gazcıya ve son haline herkes şaşırdı , herkes önden kazalı arabadan hayır gelmez dedi bi ara hak verdim ama aşk bu ,tipo aşkı sonuç bu ama üzgünüm bu olay sadece karbüratörlü olaylar için geçerli tek başıma 1 ile çıktığım çok dik bi yokuşu yemin ederim az önce 5 kişi ve 2 ile çıktım şu an çok iyi allah nazardan saklasın. adam ankara kazım karabekirde gazcı genç bi arkadaş gaz kaçıran yeri gösterdim bana 20 vereceğine 60 ver arabanı roket yapayım dedi malum hiç birimiz yok demeyiz ok dedim karbüratörü söküp mikseri firlattı attı yerine değişik bi mikser taktı hava yolundaki bantları falanda söktü artık bunlara gerek yok dedi . Neyse topladı arabayı deneme sürüşü yaptı . ben emniyet kemerine yapıştım, dayanamadım ben aldım korkudan şimdi birkaç kere gel gaza ince ayar yapacam dedi asıl performans ve yakıt ondan sonra netleşecek ve yaptığım son ayar olacak dedi adama bu iş tutarsa sana çok adam getiririm dedim getir uygun yaparım dedi ,Ayrıca motoru yağ yakan arkadaşlar bu olayla yağ yakma olayı %90 düşüyor adam çok iddalı tespitlerimi iletmeye devam ederim saygılarımla..