PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arac icinde ki gosterge 4 yesilden 1 yesile indi

gokhant33
21.06.2006, 13:03
SEVGILI BRC YETKILERI.<br/> <br/> ARACIM ICINDEKI BRC GOSTERGESI 130 KM KULLANDIKTAN SONRA TEK YESIL ISIGA INIYOR .DEPO GOSTERGESI OLATRAK TAM IŞLEV YAPMIYOR BU KONU HAKKINDA GORUSLAERINIZ TESEKKURLER

hogutmen
21.06.2006, 14:44
oncelikle belirteyim brc yetkilisi degilim kullanicisiyim.<br/> Normal bir durum diyecegim. Bende de ayni sorun (sorun demeye belki dil varmaz ama onemseniyorsa sorundur. ) var. ilk led zaten cabuk sonuyor. 2. ve 3. ledler de bir iki gun duruyor. tabi kullanima gore degisir. Son ledin yanmasi benim aracta yarim depo lpg var&nbsp; anlamina geliyor. Bu ledler zaten o kadar hassas olamayabiliyormus siz zaten bir iki depo kullanin ne zaman lpg alacaginizi cekisten km den falan tahmin edebiliyorsunuz.&nbsp;<br/> <br/> iyi gunler

gokhant33
22.06.2006, 09:40
<p>SELAMLAR CEVAPLARIYLA BENI AYDINLATAN KARDESLERE SEVGILER SAYGILAR TESEKKURLER</p>

ramazan
28.02.2007, 17:35
Ben şunu deneyeceğim:
Yarım depo ile servise gidip tam dolum ayarı yaptıracağım.4 ışığı da yanacak o zaman yani full yaptıktan sonra depo yarıya inene kadar 4 ışıkta yanacak diye tahmin ediyorum.Yarı depodan sonra ışıklar hızla bile sönse,son ışık 40-50 km lik gaz varken söner ve yanıp sönme başlar....
Bilmiyorum deneyip göreceğiz...

oguzhann
28.02.2007, 19:32
Ben şunu deneyeceğim:
Yarım depo ile servise gidip tam dolum ayarı yaptıracağım.4 ışığı da yanacak o zaman yani full yaptıktan sonra depo yarıya inene kadar 4 ışıkta yanacak diye tahmin ediyorum.Yarı depodan sonra ışıklar hızla bile sönse,son ışık 40-50 km lik gaz varken söner ve yanıp sönme başlar....
Bilmiyorum deneyip göreceğiz...

Sn Ramazan boş yere ugraşma cihaz bu numarayı yemez (Sonra depoyu fulledin mi dört led birden yanıp sönmeye başlar);)