+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2001 LPG LI 1.4 SIENA EL

Degerli Arkadaslar 6 ay once aracima brc marka lpg montaji yaptirdim fakat aracim uzun yolda 160 bin sehir icinde ise 220 bin gibi yakiyor.Ustam zaten bu araclar benzindede cok yakiyor diyor
              Siz bu konuda uzman olan arkadasladan ricam ustamin dedigi dogrumu yoksa ustadan yada montajdan kaynaklanan bir hatadanmi bu yakit degerli ortaya cikiyor bu konuda beni aydinlatmaniz.
               Sayet bu degerler abartili ise edremit/balikesire en yakin bu konuda gercekten uzman bir servis onerirseniz sevinirim bursa,izmir,balikesir,canakkale de olsa gidip bu olayi cozmeliyim.yoksa arabami satacagim
               Simdiden gorus bildiren arkadaslara tesekkurl

Nerede takdirdiniz?
    Izmir bayilerimize sizi yonlendirebiliriz.
    Bizi telefonla arayiniz.
    Iyi gunler.

izmir bayisine yonlendirdiginiz icin tesekkur ederim kadir bey ama sizinde katildiginiz baska bir form sitesinde bu bayi hakkinda pek hos sey soylemiyorlar bunla ilgili konuyu okudunuzmu bilmiyorum acaba bayiyi karalamaya yonelik bir munferid olaymi yoksa soylenen problemler gercekmi arastirdinizmi selamlar saygilar gorusmek uzere

Izmir bayilerimiz konusunda bugune kadar hic olumsuz bir duyum almadik. Biz devamli urun ve hizmetlerin takipcisiyiz. Hedef %100 musteri memnuniyeti saglamak. O nedenle bir endiseniz olmasin. Bayimizin yaptigi isin arkasindayiz ve mustereken sorumluluk tasiyoruz.
    Iyi gunler.

TEŞEKKURLER BILGILENDIRDIGINIZ ICIN AMA SIZE BAHSETTIGIM FORMDAKI YAZI VE METNI CALIŞTIGIM OKULDAKI BILGISAYARIMDA KAYITLI BILGILENDIRME MAHIYETINDE ISTERSENIZ GONDEREBILIRIM.SAYGILAR

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler