+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: envayi cesit marka!

bu kadar marka arasindan secmek o kadar zor ki kadir bey yardimlarinizi bekliyoruz.. forumhaberdeki yazilari da okudum sanayiye de gittim valla napcagimi sasirmis durumdayim su markalar nedir Allah askina.. ama en cok da BRC takan gordum bi de Zavoli diye bisey?? bilen varsa yazsin da biz de bilelim. sanayide(izmir) herkes tutturmus bi yol gidiyo.. bilen bilmeyen herkes biseyler takiyoo. napcaz bilmiyom walla??

Cok marka oldugu bir gercek ama siz secim yaparken;
    - Taninmis bir marka mi? 
    - Taktiranlarin gorus ve izlenimleri?
    - Yetkili servisin bilgi ve tecrubesi
    - Yaygin bir servis ve bayi agi olup olmadigi gibi kriterlere gore sorgulama yaparsaniz dogruyu bulursunuz.
    Zaten dogruyu bulmusunuz gibi.
    Iyi gunler.

tamam da kadir bey herseye bi kulp takiyo bu ustalar walla simdi de tanidik bi ustam vardi izmir-otokentte O da seq.24 lerde probem cikiyo diyo? ne diyim ben simdi? istersen takiyim diyo ama sizin verdiginiz bayilerden degil heralde. benim tek istedigim inaninki su: lpg cihazi taktirdiktan sonra sinirlerim bozulmasin huzur ve mutluluk icinde bineyim su arabaya
    ama her bikac ayda bir sanayilerde care arayacaksam vay halimize ozaman.degilmi ama Kadir bey??? tek dilegimiz memnuniyetle arabama binmek
    yardimlariniz icin tesekkurler

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler