+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: tofas marka aracimla ilgili

Sayin 2A muhendislerine yaptiklari calismalardan dolayi cok tesekkur ederek hemen problemime gecmek istiyorum.

Bundan yaklasik 5 ay once Sahin model arabama BRC marka LPG donusum sistemi taktirdim. Ilk birkac depoda cok yaktigini onemsemedim. Ancak aylar gecmesine ragmen yakittaki herhangi bir dusus gerceklesmedi. Ayni model babamin arabasi lpg de kmde sehir disi 11-12 ykr (lpg fiyati 1,45) yakarken benim aracimin sehir disinda 90 sabitinde 16-17 ykr yakmasi normal mi. Motor ustam atesleme sisteminde herhangi bir problemin olmadigini soyledi. Tum motor bakimlarini eksiksiz yaptirdim ve gaz kacagi var mi diye kontrol ettirdim.  ayda en az 1-2 defa bilgisayarli makinada ayara giriyor her defasinda ayarinin kactigini soyleyip tekrar ayar yapiyorlar. Bu sorun sizce regulatorden kaynaklanabilir mi bunu nasil anlayabilirim. BRC de boyle bir sorunla hic karsilastiniz mi. Denizlide yetkili servisinizin adresini alabilir miyim. ATILGAN Grup sizin yetkili servisiniz mi?
    Cevabinizi bekler ve cok tesekkur ederim.

Maalesef KORSAN a denk gelmissiniz.
    Yetkili bayimizin bilgileri asagidadir.
    Kendilerine basvurursaniz size yardimci olacaktir.
    Gecmis olsun.

DENIZLI BAYI:
    KOSEOGLU OTOM /MUSTAFA TOKAT VE ORT.
    Sumer mh 3.san.sit. 54 sokak no:49 Denizli 

TEL: 0 258 251 55 42
    GSM:0-536-512 5527

Cevap: tofas marka aracimla ilgili

anlamadıgım konu şu bndede 1.6 şahin var ama 20 ykr aşagıya düşmüor sizinki nasıl 12ykr yakıor anlamıorum lütfen biraz gercekci yazalım

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler