+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 11 Sayfadan
1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 101 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: FİYATLAR, KAMPANYALAR

Bence BRC nin tek distribitoru ve sektorun lideri olarak urunlerinizde kampanya yapabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir calismaniz varmi? yetkili bayilerinizle gorustugumde kredi kartlarina taksit yapildigini ancak vade farkinin taksitlere yansitildigini soylediler. Tabi bayilerinizde hakli cunku vade farki taraflarindan karsilanacak gibi degil. Kart a gore 12 aylik vade farki %14-17 arasinda degisiyor. Gunumuzde araclarimizi servise bile goturdugumuzde pesin fiyatina taksitlere bolunuyor. Firmanizin boyle bir calismasi varmi? Herhangi bir banka kartiyla pesin fiyatina taksitle kampanya yapilacakmi? Eger boyle bir kampanya yaparsaniz eminim ben ve benim gibi dusunen bircok arac sahibi sequent 24 sirali sisteme gecis yapacaktir. Eger benim gibi sistemi aracina taktirmayi dusunen ve odeme seklinin cazip olmamasi nedeniyle bu isi askiya alan arkadaslar varsa foruma cevap yazmalarini bekliyorum. 

Lpg montajinin tasarruf amaci ile yapidigini dusunursek taksitle olmasi mantikli.

Biz tavsiye mahiyetinde son kullanici fiyatlarini ilan ediyoruz.
    Bayilerimiz bulunduklari yorenin kosullarina gore farkli kampanyalar duzenliyebiliyorlar.
    Tum Turkiye de gecerli olabilecek genel bir uygulama mevcut ekonomik durumda simdilik mumkun gorulmuyor.

sequent 24 az para degil.tabiki pesin fiyatina taksit ilgi cekecektir.bence cok ii olur.

Merhabalar
    Bu konuda benim gibi dusunenler oldugu icin sevindim dogrusu.
    2A LPG sektorunde planladigi her seyi uygulamak suretiyle istedigi ve hakettigi seviyeye geldigine inaniyorum. Bundan sonra da benim ve lpg doniusumu dusunen fakat maliyeti kisa zamanda karsilayamayacak arkadaslar icinde ve pazar payini artirabilmek icin kampanyali satislari dusunmek ve uygulamasi gerekir. Cunku hedef kitlesi cok fazla ve de bunu karsilayabilecegi ekonomik buyuklugede ulasmistir diyorum. LPG donusum konusunda bir cok kisiye danismanlik (motor ogretmeni olmam ve LPG hususunda ozel merakim dolayisiyle) yaptigim halde kendi arabama halen daha donusum yapamadim. Tavsiyelerimde bir numara BRC olmasina ragmen ekonomi sebebiyle yerli markalarla donusum yapmak zorunda kalanlar oldu. Bir nevide beni sorumlu tutuyorlar desem yeridir.
      Son olarak fiyat konusunda daha rekabetci ve bizim gibilrede sabir tasi olmaktan kurtarin.
      Calismalarinida basarilar dilerim. Saglicakla..

BU TAKSITLENDIRME OLAYI GERCEKTEN COK ONEMLI...
    KREDI KARTINA PEŞIN FIYATINA 12 TAKSIT SUPER OLUR. BU OLAY BAŞKA SEKTORDE, BIR COK BUYUK FIRMA TARAFINDAN UYGULANIYOR. OZELLIKLE SABIT GELIRLI BENZINLI ARABASI OLAN MEMURLAR TALEP PATLAMASINA SEBEP OLABILIRLER....
    BOYLE BIR ODEME KOLAYLIGI OLURSA BEN DE HEMEN TAKTIRABILIRIM...
    ANCAK, BAYILERIN BU TALEBI KARŞILAYABILECEGINI ZANNETMIYORUM... ARTIK RANDEVULU (1-2 AY SONRAYA) CALIŞIRLAR...

Edited by - roverci Tarih: 11/06/2006 20:05:07

27051453 rumuzlu arkadasim. Evet bende de focus var, Bende sequent 24 sirali sistem taktirmak istiyorum ancak konu basligindaki problem yuzunden bunu su an icin askiya almis durumdayim. Ben 2A Muhendislikten bir kampanya yapmalarini yada en azindan herhangi bir banka ile anlasip kredi kartlarina vade farksiz 12 ay taksit gibi bir kampanya yapmalarini bekliyorum cunku kabaca hesaplarsak, sistem 1650 ytl + (%14 faiz hesaplarsak) 231 ytl faiz + diger giderler (sizd.rap+ruhsat+muayene vs) 200 ytl dersek toplamda 2081 ytl gibi bir rakama mal oluyor, bu durumda amortisman suresi vs gibi insanin aklina bircok sey takiliyor. Ancak soyledigim gibi herhangi bir banka ile anlasilirsa en azindan cebimizden vade farki adi altinda faiz cikmamis olur diye dusunuyorum. 
    Gelelim focus a lpg taktirma soruna, ben yukarida belirttigim mevzularda bir asama kaydedilirse direk gidip taktiracam arkadasim. Mavi Denizler Tuncay Bey ile her konuyu gorustum aklima takilan her sorunu tek tek cevapladi ve bana garanti verdi. O yuzden eger sende taktiracaksan Korsan bayilere dikkat et ve bu isi hakki ile yapan gerekli egitimi almis, karsilasilan tum sorunlarda seni kaderinle bas basa birakmayacak yetkili bir servise donusumunu yaptirabilirsin.
    Saygilarimla...

vatandas ceker herseyi..basa gecen istedigi yere suruyor.bize olan oluyor hep.

arkadaslar  bir kac gundur ariyorum bulamadim baska bir forumda cok guzel bir hesap vardi...ayni sekilde kendinizie uyarlayabilirsiniz.ozetle soyleydi vade farki nedeniyle montaji geciktirdiginiz her ay benzine odediginiz fazla parayi hesaplayinca 12 ay  boyunca benzine verdiginiz fark  (tabi yaptiginiz km ile baglantili olaraka) odeyeceginiz vade farkini karsiliyordu...
    Bu sayede taktiracaginiz hem kit bedavaya geliyor hem de vade farkindan dolayi fazla verdiginiz parayi yakit tasarrufundan cikartiyorsunuz...

bende taktiracagim fakat vade farkinin yuksekligi dusunduruyor

birde ruhsat maliyeti olunca ilk ay odeme ucuyor 

bendede focus var brc dusunuyorum ne dersin

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler