+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Seat marka araçlarda LPG uygulaması

SEAT LEON için NASIL BİR SİSTEM

Merhaba arkadaşlar bende lpg taktırmak istiyorum ve BRC nin methini duydum inşallahta öyledir.Şimdi kafama takılan kaça maledebilirim birde nasıl performans alırım.

Takip ettiğim kadarıyla toledo haricinde benim araçtan takan bulamadım.Bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar varsa çok sevinirim.Birde tavsiye edebileceğiniz ist. anadolu yakasında yerler nereler taktırabileceğim yada sizin memnun kaldığınız yerler teşekkürler...

Cevap: SEAT LEON için NASIL BİR SİSTEM

Alıntı ROMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bende lpg taktırmak istiyorum ve BRC nin methini duydum inşallahta öyledir.Şimdi kafama takılan kaça maledebilirim birde nasıl performans alırım.

Takip ettiğim kadarıyla toledo haricinde benim araçtan takan bulamadım.Bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar varsa çok sevinirim.Birde tavsiye edebileceğiniz ist. anadolu yakasında yerler nereler taktırabileceğim yada sizin memnun kaldığınız yerler teşekkürler...
    Bız 2005 model seat leona montaj yaptık,musterımız çokta memnun.Sorun yasamazsınız.Bız Izmır'deyız ama ıstedıgınız taktırde referans olarak musterımızın telefon numarasını sıze ozelden atabılırız.Performans kaybı,çekıs dusuklugu yasamayacaksınız.Su anda bır kampanyamız var,300 ytl pesın verıyorsunuz 1500 ytl maksımum karta 10 taksıt yapılıyor.Iyı gunler.

Motor zaten Volkswagen Jetta ile aynı 102 Bg -1.6 .
    Farkı sadece Jetta' da süslemek için kapak konmuş olması...Başka hiç bir fark yok .
    Volkswagen montaj fotoğraflarına bakarsınız aynı motoru göreceksınız.
    G.Prevazi

Alıntı gayem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bız 2005 model seat leona montaj yaptık,musterımız çokta memnun.Sorun yasamazsınız.Bız Izmır'deyız ama ıstedıgınız taktırde referans olarak musterımızın telefon numarasını sıze ozelden atabılırız.Performans kaybı,çekıs dusuklugu yasamayacaksınız.Su anda bır kampanyamız var,300 ytl pesın verıyorsunuz 1500 ytl maksımum karta 10 taksıt yapılıyor.Iyı gunler.
    İlginize tşk. ederim peki ist da bayiliğiniz yada tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

Yetkılı servıslerın lıstesınden sıze en yakın bayıye ulasabılırsınız.Iyı gunler.

Lütfen Yardımmmm

Az önce başlığım yanlış olduğu için tekrar yazma gereği duydum lütfen acil olarak yardım edin cordoba marka 2000 model bi arabam var motoru 1.6 SR ve üzerinde sıralı olmayan bir lpg sistemi var sanırım ustalar zamanında bunu uygun görmüşler. ancak ara sıra patlıyor bunu nasıl önleyebilirim bi usta motora gelen hava borusuna fan takılırsa bunun düzeleceğini söyledi bunun aslı varmı bana nasıl bir yol önerirsiniz ben bu dertten nasıl kurtulurum saygılarımla

Cevap: Seat marka araçlarda LPG uygulaması

Alıntı yasar23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Az önce başlığım yanlış olduğu için tekrar yazma gereği duydum lütfen acil olarak yardım edin cordoba marka 2000 model bi arabam var motoru 1.6 SR ve üzerinde sıralı olmayan bir lpg sistemi var sanırım ustalar zamanında bunu uygun görmüşler. ancak ara sıra patlıyor bunu nasıl önleyebilirim bi usta motora gelen hava borusuna fan takılırsa bunun düzeleceğini söyledi bunun aslı varmı bana nasıl bir yol önerirsiniz ben bu dertten nasıl kurtulurum saygılarımla
    Aracınız MPI Çok nokta enjeksiyon sistemine sahip. Takılması gereken sistem sıralı dediğimiz SEQUENT-24 sistemimiz.
    Aracınızda mikserli sistem takılı. Her an emme manifoldunda patlama meydana gelebilir. Bir takım tedbirlerle patlama sayısı azaltılabilir ama tamamen önüne geçilemez. Daha büyük hasarlara meydan vermemek için aracı fazla zorlamadan, sadece uzun yolda sabit hızlarda LPG ile kullanmanızı tavsiye ederiz.
    İyi bir gaz hava ayarı ve buji tırnak aralıklarını 1-2 kademe aşağıya çekerek patlamaları azaltabilirsiniz. Patlama anında daha büyük hasar yaratmaması için en azından bir patlama kapağı taktırın.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

SEQUENT-24 sistem taktırmak istiyorum

bilgiler için çok sağolun sanırım patlama kapağı var yani hava filitresinin üzerinde tek yönlü açılan iki tane kapak var tırnak aralığınıda bulunduğum şehirde yapabilecek ustanın olduğunu sanmıyorum ancak İstanbula falan yolum düşerse yaptırabilirim sanırım. Bir şey daha sormak istiyorum SEQUENT-24 sistemini taktırırsam bana maliyeti ne olur arabanın üzerindeki her şeyin tamamen değişmesimi gerek bide şuan ben 20 milyon gaz ile şehir içi 85-95 km gidebiliyorum SEQUENT-24 ile bu değişirmi normalde kaç km gitmem gerek

Mevcut bujilere bakarak, bu buji kodundan daha düşük tırnak aralığına sahip buji ile değiştirebilirsiniz.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

göral
    Guest

merhaba göral aş çalışanıyım seat altea ya brc marka lpg montajı yapıldı kontrollerde sorun görülmedi daha yeni montajı yapıldı ama denemede konuyla ilgili bilgi için 0312 285 43 44

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler