+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: honda civic

2003 model honda civic aracim var.BRC sequental taktirmak istiyorum.en yakin bayiniz nerededir ? nasil ulasabilirim.honda larda herhangi bir sikinti varmi.sistem kac yil garantili.performans cok dusuyormu.Maliyeti nedir(taksit seceneklerinide belirtirseniz sevinirim

kusura bakmayin diyarbakirdan yaziyorum

Aracinizin periyodik bakimlarini zamaninda yaptiriyorsaniz ve araciniz  benzinde duzgun calisiyorsa SEQUENT 24 sistemlerde hic bir aracta sikinti olmaz. Performans dusmez.
    Sistem 2 yil garantilidir. 
    KDV dahil fiyati 1.000,-EURO olup, muhtelif taksit secenekleri mevcuttur.
    Maalesef Diyarbakir da henuz yetkili servisimizz yok.
    ADANA-URFA-GAZIANTEP-ADIYAMAN baylerimizden- birini tercih edebilirsiniz.
    Iyi gunler

urfa ve gaziantep deki servislerinizin adresleri ve telefon numaralani alabilirmiyim.

Gaziantep ve Sanliurfa bayilerimizin telefon numaralari ve adresleri asagidadir.

Iyi gunler.  2A MUHENDISLIK A.S. BRC TURKIYE

GAZIKENT OTOGAZ- MUSTAFA CETIN
                                           Yakup Daleren Cd. No: 30 Sahinbey- Gaziantep
                                           Tel: 0342 251 21 11

ALICI MUHENDISLIK- HUSEYIN ALICI
                                            Ataturk Bulvari S. Nusret Cd. A. Kurkcuoglu Is Hani  Sanliurfa
                                            Tel: 0414 314 19 86

n/a
    Guest
    Web sayfamizda yarista katilan LPG honda civic R type var . 
    Yaris aracinda performans benzinden daha iyi oldu . Sizin civicte daha iyi olacak eminim .

Alinti:
    2003 model honda civic aracim var.BRC sequental taktirmak istiyorum.en yakin bayiniz nerededir ? nasil ulasabilirim.honda larda herhangi bir sikinti varmi.sistem kac yil garantili.performans cok dusuyormu.Maliyeti nedir(taksit seceneklerinide belirtirseniz sevinirim

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler