+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SEQUENT 24 ve 56 GUNCELEMELER

n/a
    Guest
    SEQUENT 24 VE 56 son versiyonlari gelmistir.
    Lutfen Sequent 24 ve 56 programlar calistirin ve ana sayfada sag alt kosede her iki programlar icin Versiyon  1.04  olduguna emin olun .Ondan sonra YARDIMCI ARACLAR ( UTILITIES)  Software Versiyonlari Kontrol Ediniz .
    Sequent 24 icin son versiyon 016 olmali ( Kirmizi harfle yazan numara ) .
    Sequent 56 icin son versiyon 012 olmali ( Kirmizi harfle yazan numara ) .

Eger bundan daha dusuk versiyonlari varsa bu sitede son versiyonlari indirebilirsiniz ,mail veya CD olarak da bizden isteyebilirsiniz.

n/a
    Guest

Yeni surumler bir cok fonksiyonlarin iylestirmesini yapar ,yeni sensor veya ekipman turleri programda ekler vs.. 
    Araciniz ilk LPG gecisten sonra stop etmesi soguk oldugu nedeniyle yapar .Soguk iken  yani tam isiya ulasmadigi icin gazi buharlasmadan pistonlara gonderiyor ( Cig gaz yani daha zengin bir karisim ) . Yeni versiyonlar soguk motora enjektorlerin pilotaj stratejisini da iceriyor ve daha fakir gaz gondermeye calismaktadir . Motor rejime girdikten sonra ana programina doner ve onunla devam eder .
    Yeni versiyonlar yuklemesi her zaman faydasi vardir . Genelikle filtre degisim veya diger bakimlar yapildigi zaman bayiler versiyonlar da kontrol ediyor ve eski versiyon ise guncelleme yaparlar .
    Bu guncelleme esnasinda sadece taban program degisir .Yani aracin yapilan ayarlar degismez. Windows guncellemelerdeki gibi .Ancak bastan programlanirsa ayar ve versiyon beraberinde degismektedir . 
    Bayide ugrarsiniz versiyon guncellemesi yapar ve rolantide tekrar ayarlar bakar .  

Ben de Aralik ayindan beri 2003 model Fiat Palio Speedgear arabamda sequent 24 kullaniyorum. Ankaradayim ve genel olarak sistemden memnunum.

Acaba yeni surum programlari bizim de yukletmemiz gerekir mi? Bu yeni surum programlari yuklettigimizde ozellikle bize fayda saglayacagi ozellik ne olur? (yakit tuketimi avantaji v.s. gibi)

Ayrica benim arabam ozellikle sabahlari; LPGye ilk gectikten sonra ilk 100 metre icerisinde durmak gerekirse (trafik isigi veya sikisik trafik nedeniyle) arabanin devri duzenli olmayabiliyor ve bazen de stop ediyor. Fakat LPGye gectikten sonraki 50-100 metreden sonra trafikte dursamda artik araba stop etmiyor.

Bu yeni surum programlar ozellikle bu stop etme olaylarinda mi etkilidir?

Iyi calismalar...

Ben de Aralik ayindan beri 2003 model Fiat Palio Speedgear arabamda sequent 24 kullaniyorum. Ankaradayim ve genel olarak sistemden memnunum.

Acaba yeni surum programlari bizim de yukletmemiz gerekir mi? Bu yeni surum programlari yuklettigimizde ozellikle bize fayda saglayacagi ozellik ne olur? (yakit tuketimi avantaji v.s. gibi)

Ayrica benim arabam ozellikle sabahlari; LPGye ilk gectikten sonra ilk 100 metre icerisinde durmak gerekirse (trafik isigi veya sikisik trafik nedeniyle) arabanin devri duzenli olmayabiliyor ve bazen de stop ediyor. Fakat LPGye gectikten sonraki 50-100 metreden sonra trafikte dursamda artik araba stop etmiyor.

Bu yeni surum programlar ozellikle bu stop etme olaylarinda mi etkilidir?

Iyi calismalar...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler