+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Avensis ve LPG

Yakin bir zamanda Avensis almayi dusunuyorum, Avensis 1.6 ya hic BRC kit takildimi ? yakit tuketim degerleri bu kitle ne kadar oluyor ? Bildiginiz gibi Avensis biraz hantal bir kasa ayrica birde LPG takarsam performansi cok etkilermi, nihayetinde cok performans duskunu biri asla degilim , sakin araba kullanirim ancak cok kotu performansli bir arabayi surmekte hos olmasa gerek ... bu konuda tecrubelerinizden faydalanmak istiyorum ...

n/a
    Guest

Avensis olarak  tek bir sikinti var . Subaplar kapaga cok yakin ve motor fazla isindikca uzayarak  kapaga dayanabilir. Bu tabi ki LPG mal olur sonra . Genelikle LPG taktiktan sonra oldu lafina cok duyoruz ondan uyariyorum .
    Alinti:

Yakin bir zamanda Avensis almayi dusunuyorum, Avensis 1.6 ya hic BRC kit takildimi ? yakit tuketim degerleri bu kitle ne kadar oluyor ? Bildiginiz gibi Avensis biraz hantal bir kasa ayrica birde LPG takarsam performansi cok etkilermi, nihayetinde cok performans duskunu biri asla degilim , sakin araba kullanirim ancak cok kotu performansli bir arabayi surmekte hos olmasa gerek ... bu konuda tecrubelerinizden faydalanmak istiyorum ...

Corolla larda bir sikinti var mi peki ? Tercihimi Avensis degilde, 1.4 VVTi Corolla yonunde kullansam , lpg de sorun yasarmiyim yine ?

Hic bir sikinti yok. Resim Galerisi bolumunde ornek araclari gorebilirsiniz.
    iyi gunler.

n/a
    Guest

Corolla kesinlikle sorunsuz bir arac.
    Takilan arac da cok .Sorunsuz calisiyor
    Alinti:
    Corolla larda bir sikinti var mi peki ? Tercihimi Avensis degilde, 1.4 VVTi Corolla yonunde kullansam , lpg de sorun yasarmiyim yine ?

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler