+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bir soru-genel gorus-ruhsat isl. tutarlari

Sn. Kadir Bey
    sizlerin sayesinde daha bilincli bir tuketici oldum tercihlerimi yaparken kriterlerimi
    daha da hassaslastirarak dogru tercih yaptigima inaniyorum. en azindan vicdanen cok rahatim
    aracim dacia logan 1.6 sequent 24 montaji yapildi aracima (34 dg 6866) ve bugune kadar cok sukur cok memnun kaldim (valla anlamadigim bisey var lpg oktan 93 diyor ama sanki arabaya 98 oktan koymusum gibi gidiyo gaza daha mi rahat basiyorum nedir)
    burdan montajimi yapan Gungoren Bayii Tuncer Sanliya tesekkur etmek istiyorum. 
    size sorum guncellemelerle ilgili seq 24 ve 56 
    acaba bizlerin de servislere gidip bu guncellemeleri yaptirmamiz gerekiyormu yoksa mevcut halde devam mi edecez.
    bu arada montaj yaptirmakta karar veremeyenlere ben tavsiyede bulunmak istiyorum hic dusunmeyin bosuna zaman harcamayin

ruhsat islemleri ile ilgili net bir bilgi verin (taptaze) merak edenlere
    96 ytl muayene
    20 ytl sizdirmazlik raporu
    1,5 ytl lpg yazilar
    54 ytl ruhsat parasi trafik tescile
    1 ytl dosya parasi aliyorlar 
    10-15 ytl lik gaz yeter 

saygilar sunarim

n/a
    Guest

Gunvcellemeler genelikle kulandigimiz pacalarin yeni versiyonlar ile ilgili ( Sensor ,Seviye sensorleri vs.. ) Arac performansini etkilenecek bir guncelleme degildir. Ekipman tanimi ile daha cok alakali .
    Yine de icin rahat olsun .Bakim tamir yaptigin zaman ve servis  bilgisayara baglandigi zaman yazilim guncelleme yazisi otomatik cikar ( Eger arac ile ilgili bir guncelleme gelmisse ) ve servis onu yapar .

Alinti:

Sn. Kadir Bey
    sizlerin sayesinde daha bilincli bir tuketici oldum tercihlerimi yaparken kriterlerimi
    daha da hassaslastirarak dogru tercih yaptigima inaniyorum. en azindan vicdanen cok rahatim
    aracim dacia logan 1.6 sequent 24 montaji yapildi aracima (34 dg 6866) ve bugune kadar cok sukur cok memnun kaldim (valla anlamadigim bisey var lpg oktan 93 diyor ama sanki arabaya 98 oktan koymusum gibi gidiyo gaza daha mi rahat basiyorum nedir)
    burdan montajimi yapan Gungoren Bayii Tuncer Sanliya tesekkur etmek istiyorum. 
    size sorum guncellemelerle ilgili seq 24 ve 56 
    acaba bizlerin de servislere gidip bu guncellemeleri yaptirmamiz gerekiyormu yoksa mevcut halde devam mi edecez.
    bu arada montaj yaptirmakta karar veremeyenlere ben tavsiyede bulunmak istiyorum hic dusunmeyin bosuna zaman harcamayin

ruhsat islemleri ile ilgili net bir bilgi verin (taptaze) merak edenlere
    96 ytl muayene
    20 ytl sizdirmazlik raporu
    1,5 ytl lpg yazilar
    54 ytl ruhsat parasi trafik tescile
    1 ytl dosya parasi aliyorlar 
    10-15 ytl lik gaz yeter 

saygilar sunarim

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler