+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Focus 2.0i Sport Trend LPG donusumu

bende ayni sorulari 2000 civic 1,6ies icin sormak istiyorum

Araciniza uygun donusum kitimiz "SEQUENT 24" diye adlandirdigimiz "SIRALI GAZ FAZI ENJEKSIYON SISTEMI". Italyan Firmasi MTM SRL nin bir dunya markasi olan "BRC". Hem Avrupa hemde ulkemiz icin yeni bir urun.
    Sozkonusu urun Avrupa da otomotiv firmalarinca onayli ve TOFAS tarafindan Albea model araclara fabrikada monte edilmektedir.
    Avrupa Birliginin en son ECE R 67.01 regulasyonuna gore uretilmis ve onaylanmis olan bu urun yangin testleri dahil tum guvenlik testlerinden gecirilmis olup, maksimum guvenlik ve performansi bir arada sunmaktadir.
    SEQUENT, LPG donusumunde gelinen son noktadir. Eski sistemlerde mixer kullaniliyordu, artik mikser yok.
    Motorun ihtiyac duydugu gaz miktari benzinde kullanilan ECU (Elektronik Kontrol Unitesi) benzeri bir elektronik beyin tarafindan kontrol ediliyor.
    Faydalari:
    1-     Aracin benzinle calistigi anlarda ECU da depolanan bilgiler degismiyor.
    2-     Silindirlere ihtiyaca gore ayni miktarda yakit gonderilebiliyor.
    3-     Vakumu zayiflatici engeller olusmuyor.
    4-     Hic bir uyutma gerekmiyor.
    5-     Benzin ECU suna hic bir hata sinyali gitmiyor.
    6-     Benzin ECU su fonksiyonlari gazla calismada aynen korunuyor.
    7-     Emme manifoldunda patlatma "Back Fire" olusmuyor

Daha fazla bilgi icin web sitemizi ziyaret edebilirsiniz :
    http://www.2a.com.tr/tr/product3/p31f.htm

SEQUENT 24 kitimizin anahtar teslimi KDV dahil montaj fiyati 1.000,-EURO dur. Aracinizin trafik tescili icin gerekli tum evraklar verilmektedir.
    SEQUENT 24 montajlari bu konuda egitim almis yetkili seervislerimiz tarafindan yapilmaktadir. Bize adresinizi bildirirseniz sizi en yakin yetkili servisimize yonlendirebiliriz.

Iyi gunler dilerim.
    Kadir Orucu
    2A Muhendislik Ltd.
    Makina Muhendisi
    BRC Turkiye

- Istanbul - Tozkoparan bolgesine en yakin bayiniz hangisidir?

Sayin Oflazca,
    Sizlere daha once donusumunu yapmis oldugumuz Ford Focus 2.0 GT aracla ilgili musteri telefonumuzu asagida veriyorum en saglikli bilgiyi ayni aracin kullanicisindan alacaginizi dusunuyorum Istediginiz Butun degerleri alabilirsiniz.
    Gokhan Bayrak
    0 532 255 56 27

Selamlar,

2.0 lt motorun benzin sarfiyatini tahmin edersiniz. Aslinda bu araci kisa bir sure icin kullanip sonrasinda dizel bir arac almayi dusunuyordum ama kullandikca sevmeye basladim ve bu nedenle de ciddi olarak LPG taktirmaya niyetlendim. Genelde kaliteli oldugu ifade edilen BRC marka sistemlerden taktirmayi dusunuyorum. Asagidaki sorularimi yanitlarsaniz sevinirim.

- Aracim icin en uygun LPG sistemi hangisidir?

- Istanbul - Tozkoparan bolgesine en yakin bayiniz hangisidir?

- Fiyatlar yaklasik ne kadardir ve odeme alternatifleri nasildir?

- Donusum islemi ne kadar surmektedir?

- LPG donusumu sonrasinda aracin surus karakterinde ne gibi degisiklikler meydana gelmektedir?

merhba kadir bey brc dönüşüm sisteminde ECU motor devrini nereden algılıyor . krank mili devir sensör ucundan mı yoksa başka yerden mı.??( .ford fusıon araçlar için )
    aracın arıza lambası yanıyordu. onu bi şekilde söndurduler. sanırım bağlantı yerı değiştırıldı . bu kezde motor lpg de çalışır konumda iken kendiliğinden benzine geçiyor. bu kanuda yardımlarınızı bekliyorum . teşekür ederim.

Devir Sinyali

Genelde krank şaft sensöründen alınıyor. Bazı motor tiplerinde ise alternatörden alınması gerekiyor.
    Benzine neden döndüğünü bulmak için aracın kontrol edilmesi lazım. Basınç sensörü, Regülatör, tıkalı filtreler neden olabilir.

KAYBETMEK YOK

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler