+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: polo icin sirali sistem

Araciniz BOSCH Mono Motronic. (AEA-55 KW-75HP) Tek Nokta Enjeksiyon oldugu icin SEQUENT-SIRALI sistem takilamaz. Mikserli sistem olacak. 
    Mikserli sistemlerimizde garantili olarak takilmaktadir.
    Izmit merkezde bayimiz yok. Sizi Istanbul a davet edecegiz.
    Iyi Gunler.

motor kodum AEE yaziyor ruhsatta(55kw-75 hp).bunun bir farki var mi.benimde bildigim kadariyla cok nokta enjeksiyondu.
    bu aracta mikserli sitemin ne gibi bir dezavantaji olur...mikserli sistem hakkinda pek bir bilgim yok.arac ilk calistirilmalarda benzinlemi calisacak...(patlama ile karsilasirmiyim)
    izmitte goruyorum brc takan yerler var.o zaman bunlarin hepsi korsan brc dogrumu?

Motor kodu AEE ise araciniz MFI-s cok nokta enjeksiyonlu. SEUQENT 24 takilacak.
    Izmit yetkili servisimiz bilgileri asagidadir.

FS OTOGAZ - DERINCE            
    Ankara asfalti derince san.sit. No:28/1 Derince/izmit             
    0 262 239 46 30          
    FARUK SEVGILI            
    0 532 317 18 44  
    Iyi gunler.

bilgiler icin sagolun..

oncelikle merhabalar.aracim volkswagen polo 2000 model.1.6   8 valf.
    bu araca gore ne onerirsiniz.brc markasindan randiman alabilirmiyim?
    ayrica sensor arizalari cikar mi?
    izmit merkezde bayiniz var mi?
    vereceginiz cevaplar icin simdiden tesekkur ederim.eger araca uyan bir kitiniz varsa montaj ve ruhsata islenme masraflari hakkinda bilgilendirirseniz cok memnun olurum.
    kolay gelsin.

sayin kadir bey 
    SEUQENT 24 un 1000 euro oldugunu belirtmissiniz.simdi bir sorum olacak.bu sistem sikistirilmis oto dogalgaz sistemine cevirilir mi?
    yada oto dogalgaz sisteminin yayginlasmasini mi beklemeliyiz.1000 euro az bi rakam degil.
    kararsiz kaldim.

Dogalgaz sistemleri tamamen farklidir.
    Oto dogalgaz i beklemek sizin tercihiniz.
    Su an yaptiginiz km. yi gozonunde bulundurarak, yapacaginiz tasarrufla LPG donusum maliyetini kac ayda amorti edeceginizi hesaplayarak bir karar vermelisiniz.
    Iyi gunler.

Merhaba,
    1-LPGye gectikten sonra motorda guc kaybi ne kadar olur?
    2-Garanti kosullari nasil?, Istedigim randumani alamazsam magduriyetim nasil karsilanacak.
    Iyi calismalar.

LPG de benzine yakin bir performans elde ediyoruz. Periyodik bakimlari zamaninda ve yetkili servislerimizde yaptirmaniz halinde 2 yil garantimiz var.
    Bugune kadar benzinde araci duzgun olan hic bir aracimizda magduriyet yasanmadi.
    Araciniz benzinde problemsiz ve duzgun calisiyorsa LPG de daha duzgun ve sorunsuz calisacaktir.
    Bunun garantisini veriyoruz.
    Iyi gunler.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler