+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan
1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sirali sistem ne zaman ucuzlar? Yol Bilgisayari?

Arkadaslar sirali sistem ne zaman ucuzlar? Acaba yerli ile yabanci markalar arasinda ne gibi farklar var?

Sistem isleyisi acisindan pek fark yok fakat kalite acisindan farklar dogmakta.Ne zaman ucuzlar sorusu ise zor bir soru.Suan talep fazla o yuzden ucuzlayacagini sanmiyorum ama ilerde rekabet ortami arttikca talep azaldikca ucuzlayacagi kesin.

Su anda fiyatlarda uretici firmaya bagliyiz. Yurt disinda rekabet arttikca fiyatlar dusebilir, bizde aninda bunu fiyatlarimiza yansitiriz.
    Yerli ureticilerde basarisini kanitlamis bir firma henuz yok. Sirketimizin BRC lisansi altinda bazi urunleri ulkemizde uretilmesi yonunde devam eden calismalari var. Calismalar tamamlaninca bunu duyuracagiz.

Acaba fiyatlarla ilgili bir fikir verebilir misiniz? Ayrica ; ben 2000 model Megane 1.6 16V kullanicisiyim.Tup takilinca yol bilgisayari islevini yitirir mi?

Su anda SEQUENT 24 KDV dahil montaj fiyatimiz 1.000,-EURO dur.
    LPG donusumunde aracin hic bir donanimi islevini yitirmez.
    Iyi gunler.

Tupu taktirdim ancak yetkili bayi yol bilgisayarinin su an benzini gosterdigini ve gercek degerleri yensitmadigini soyledi.Tup icin bu degerleri aktif hale getirebilir miyiz?

LPG icin yaklasik bir deger kendiniz hesaplayabilirsiniz. Yol bilgisayarainizdaki tuketim degerleri benzin enjektorlerine gore hesaplaniyor.
    100 Km. de 10 litre benzin tuketimi icin LPG tuketimini %20 fazlasiyla 12 Litre olarak yapacaginiz hesap size yaklasik bir deger verecektir. Bu %20 degerini siz araciniza gore %15-%20 arasinda belirli bir yuzdeye oturtabilirsiniz.
    Iyi gunler.

Peki aracim gercek degerleri gostermedigi icin elektronik arizalara maruz kalir mi? Acaba dogabilecek elektronik arizalar nelerdir? (Megane 2000 1.6 16V)

Verdiginiz bilgiler cok doyurucu ancak kilit noktada kalmis.Iste ben benzinle calistigini zanneden sistemin bir sure sonra aptallasip ariza yapip yapmayacagini merak ediyorum. Bu sistemi uyguladiginiz ve ornegin 100.000 km yol gitmis bir arac mevcut mu?Bu yol kat ediste yol bilgisayariyla ilgili sorun cikti mi?
    Saygilarimla...

Sistemde herhangi bir hata olusmaz, hata olusursa zaten ariza lambasi yanar. Yol bilgisayarli binlerce donusumu yapilmis arac var.
    Bugune kadar bize "benim yol bilgisayarim aptallasti" sikayetiyle basvuran 1 kullanici dahi yok.
    Sizin yol bilgisayariniza bir sey olursa tamir, bakim veya gerekirse yenisiyle degistirilmesi isini biz ustleniriz. Endise etmeyin. Siz araciniza binip yaptiginiz yakit tasarrufuyla bol bol gezmeye devam edin. 
    Bugun benzine yine zam geldi. 

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler