+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: RENAULT SAFRANE 2.5 SIRALI SISTEM

98 Renault Safrane 2.5 168 beygir aracima sirali sistem uygulatmak istiyorum ancak bazi hususlarda tereddutlerim olustu.

1-Aracimda 5 silindir mevcut.Ankara bayilerinizden Yaldizlar Oto ile yaptigim gorusmede 4 ya da 5 silindire sequent 24 modelini uyguladiklarini belirttiler. (Ancak 4 silindir ustu araclara sequent 56 modeli uygulandigi soylenmekte.) Hal boyleyken bayinin ayni model icin 4 silindire 1.550, 5 silindire 1.850 fiyat vermesinin mantigi nedir?

2-Aracimda yol bilgisayari mevcut.Yine adi gecen bayi uygulama sonrasi yol bilgisayarinin benzindeki gibi calismayacagini(anlik yakit tuketimi, ort.yakit tuketimi, depodaki benzinle katedilebilecek mesafe gibi bilgiler), tuketim degerlerinin 4 isikli kucuk kutu vasitasi ile takip edilebilecegini soylediler. Ancak yine bildigim kadari ile bu tur araclar icin bir program yuklemesi vasitasi ile yol bilgisayarinin lpg de de, benzindeki gibi calismasi saglanmakta. Bu konuda beni aydinlatirsaniz sevinirim.

Araciniza 5, 6 ve 8 silindirli araclar icin gelistirilmis SEQUENT 56 sirali gaz sistemimiz takilacaktir.
    Tavsiye edilen son kullanici fiyati 1.850,-YTL dir.
    Yol bilgisayari benzin Enjektorleriyle ortak sinyali paylasmaktadir. Anlik ve ortalama yakit tuketimini benzin icin gosterecektir. LPG kulllanan araclar volumetrik olarak benzine gore %20 civarinda daha fazla yakit tuketmektedir. Dolayisiyal yol bilgisayarinizin gosterdigi anlik ve ortalama yakit tuketimlerini 1,2 ile carparak LPG tuketiminizi takip edebilirsiniz.
    iyi gunler.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler