+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: honda civic 1990 karburatorlu aracima

ARKADASLAR HONDA CIVIC 1990 1400 CC ARACIMA LPG TAKTIRMAK ISTIYORUM ANCAK COK TEREDDUTLUYUM .IZMIR ICIN BANA GUVENILIR BIR MARKA VE UYGULAYICI TAVSIYE EDERMISINIZ

Bence tereddutlerinizi asmadan taktirmayin.
    Marka tercihiniz yok gibi bir sey artik.
    Tabii ki tek marka var; BRC

Tum ulke sathina yayilmis genis bir servis agi, arkasinda guclu bir firma destegi, yillardir suregelen kesintisiz musteri memnuniyeti ariyorsaniz tek adresiniz BRC olacaktir.
    Izmir yetkili servislerimizin iletisim bilgileri asagiya cikarilmistir.
    Gerek tereddutlerinizin giderilmesi, gerekse fiyat - odeme - teknik bilgi ve referanslar konusunda yetkili servislerimizden her turlu detay bilgiyi temin edebilirsiniz.

ERKAN CICEK - BUCA 
    629.sokak no:47 Karabaglar 
    0 232 253 71 85        
    0-532-683 4541 

GAYEM OTOGAZ - CIGLI      
    8780/1 sokak no:17 ata san.sit.Cigli         
    0 232 328 23 90        
    OMER KURUKAFA      
    0 555 310 88 00

STAR OTOGAZ         
    2830 Sok.No:21/A 1. Sanayi Sitesi-Bornova        
    0 232 457 5367        
    IBRAHIM HASGULSENLER     
    0 532 276 47 83

POWER OTOGAZ LTD. STI.  
    406 Sokak no:13 3. Sanayi Sitesi-Bornova 
    0 232 462 2002        
    SELIM DOGAN 
    0-532-788 5428

Iyi gunler.

Manisa Salihli de biz de variz.

MEHMET BICER       

Yeni san.sit. 14 blok  no:2 Salihli    
    0 236 712 08 39
    0 532 770 37 63

Alinti:
    ARKADASLAR HONDA CIVIC 1990 1400 CC ARACIMA LPG TAKTIRMAK ISTIYORUM ANCAK COK TEREDDUTLUYUM .IZMIR ICIN BANA GUVENILIR BIR MARKA VE UYGULAYICI TAVSIYE EDERMISINIZ

Cevap: honda civic 1990 karburatorlu aracima

Selam arkadaşlar bende honda civic 1.4 1990 model lpg li araç var yakıtı fazla yakıyordu. a2 mühendisliğe gittim gaz ayarı yapıldı araç teklemeye başladı ve ayarı bozuldu arkadaşlar bu araçlara lpg uyumlu değil bize gelseydiniz lpg taktırmak için takmazdık dediler neyse oradan çıktık tamirci elektrikçi derken çok basit bir sebebten dolayı tekleme olduğu tespit edildi aracın bujileri çok sağlam ve yeni görünüyordu tamir ustalarıda görüntüye aldanıp sorun olmadığını söylediler bujilerde başka bir yere gittim oto lab diye bir servis orada bijileri test cihazına yerleştirdiler kaçak olduğunu tespit ettiler ve araca uygun yeni bujileri takıp sorunu çözdüler o günden beri saat gibi çalışıyor hondam maşşallah çok memnunum çok seri ve ekonomik benzinli gibi gidiyor gazda şhir içinde 10 litre yakıyor umarım tereddütü olan arkadaşlara yardımcı olur tecrübem bu araçlara meraklı olan arkadaşlar çekinmeden lpg taktırabilir.1990 model araçta ekonomiklik konfor sürat ucuz parça sağlamlık (motor ve kasa) hepsi bir arada şaşırtıcı ama bu hondalar o yüzden efsane zaten hoççakalın. haaa bu arada lpg montajını aktif otogaz yaptı sorunsuz taktılar sağolsunlar sorunlu diyen arkadaşların hepsi ateşleme problemini araştırsın test cihazları olan servislerde

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler