+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ROVER 620 SI

0-212-321 5252 No lu telefondan bizi arayabilirsiniz.
    Iyi gunler.

ARACIM 1995 MODEL ROVER 620 SI, 1997 CC, 131 BG, 16 V (HONDA MOTOR), DUZ VITES. EMME MANIFOLDU ALUMINYUM. ARACIM 95 BIN KMDE...
    ŞEHIR DIŞINDA 100 KM SABIT HIZDA, 100 KM DE 7.1 LT BENZIN HARCIYORUM. ŞEHIR ICINDE ISE GUNLUK KULLANIMIM 3-4 KM YI GECMEDIGI ICIN,  100 KM DE 14-15 LT CIVARINDA OLUYOR. YILDA ORTALAMA 9-10 BIN KM YAPIYORUM. (LPG TAKTIRIRSAM 20 BIN KM OLUR GIBIME GELIYOR)...
    VE SON BENZIN ZAMLARIYLA BIRLIKTE, HER ZAMAN ARACIN ORJINALLIGININ BOZULMAMASI GEREKTIGI DUŞUNCESINDE OLMAMA RAGMEN, ARTIK IYIDEN IYIYE LPG DUŞUNUYORUM...
    ARACIMIN 16 V COK NOKTA ENJEKSIYONLU OLDUGUNU BILIYORUM. BU DOGRU MUDUR? YOKSA "FULL GRUP" DENILEN SISTEMLI MIDIR?

SORULARIM:
    1. ARACIMA TAM SIRALI SISTEM BRC 24 UYGULANABILIR MI? BENIM ARACIM ICIN UYGUN OLAN SISTEM TAM OLARAK HANGISIDIR?
    2. SIMIT DEPO YEDEK LASTIGIN YERINE TAKILDIGINDA, BAGAJ TABAN HALISINDA BIR YUKSEKLIGE SEBEP OLUR MU?
    3. BENIM ARACIMLA ILGILI OLARAK, TUM AYARLARIN YAPILMASI ICIN, (LPG ECU SUNUN PROGRAMLANMASI ANLAMINDA),  BILGISAYARLI AYAR YAPMA DESTEGINE (PROGRAMLAMA)SAHIP MISINIZ?
    4. ARACIMA UYGUN OLAN SISTEMIN (MONTAJ DAHIL) MALIYETI NEDIR? (RUHSATA IŞLETME BANA AIT)
    5. KREDI KARTINA TAKSITLENDIRME SECENEGINIZ VAR MI? 

SELAMLAR...  

Düzenleyen - roverci Tarih: 16/04/2006 00:15:35

Araciniz bizdeki bilgilere gore MPI-Sirali sistem.
    BRC SEQUENT 24 sirali enjeksiyon sistemi uygulanabilir.
    Simit  depo farkli yukseklikte secenekleri var. Bagajda yukseklik yaratmayacak bir tank secilebilir.
    SEQUENT 24 zaten Bilgisyara yardimiyla programlanmaktadir.
    Adres bilgilerinizi bize bildirirseniz sizi en yakin yetkili servisimize yonlendirebiliriz. Servislerimizden; fiyat-odeme-referanslar ve diger detaylar konusunda her turlu bilgiyi alabilirsiniz.
    Urunlerimize gosterdiginiz ilgiye tesekkur ederiz.
    Iyi gunler.

BEN ISTANBUL FATIHTEYIM.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler