+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: uno sx ie

Aracima lpg taktirmak istiyorum hangi donusum kitini tavsiye edersiniz?maliyeti nedir?aracim tek nokta enjeksiyonlu ve adanada ikamet ettigim icin burda bi yetkili bayiniz veya tavsiye edebileceginiz biyer varmi simdiden tesekkur ederim.....

Bu sitemizden de goruldugu uzere, sirketimizi bir dunya markasi olan BRC urunlerinin Turkiye distributorudur.
    Dolayisiyla size BRC markali urunleri tavsiye ediyoruz. Sectigim markanin arkasinda guclu bir firma destegi, tum Turkiye sathina yayilmis genis bir servis agi olsun, garanti konusunda sikinti yasamayayim diyorsaniz dogru adrestesiniz.
    Adana yetkili servislerimizin iletisim bilgileri asagiya cikarilmistir.
    Fiyat, odeme secenekleri ve referanslar konusunda her turlu bilgiyi size vereceklerdir.
    Iyi gunler dileriz.

AKAN OTOGAZ/MEHMET AKAN      
    Yurt mh kiyi boyu no:180/a Seyhan
    0 322 228 34 53      
    0 532 451 84 62

POLAT LPG TUP TANK IMAL.YED.PARC.LTD.STI.  
    Yeni yurt mh 43.sokak no:3          
    0 322 226 66 16      
    MEHMET POLAT      
    0-532-372 5181

Tesekkur ederim ilgilendiginiz icin aricam yetkili serwislerinizi ama ben cidden merak ediyorum bana maliyetini eger mumkunse ortalama fiyatini werebilirsiniz tesekkurler...

Tek Nokta enjeksiyonlu araclar icin onerilen son kullanici fiyatimiz 550,-YTL dir.
    Iyi gunler.

iLGILENDIGINIZ ICIN COK TESEKKUR EDERIM

Urunlerimize gosterdiginiz ilgi icin biz tesekkur ederiz.
    iyi gunler.

aRACIMA BRC lpg kiti taktirdim we ruhsata islettim...ancak sizin tawsiye edilrn parekente satis fiyatinizin cok altina takildi 430ytl tek nokta enjeksiyonlu tup we montajindada bizzat basinda durdum cok guzel ve temiz iscilik yaptilar...siz 550 demistiniz 430 nasil oluyor?garanti belgemide aldim yanliz bu ucurum fiyat farki nasil oluyor?birde araba lpg kitine tam uyum saglayana kadar ayarda problem olabilir dediler 1 hafta sonra gel dediler bakalim bole bise olabilirmi saygilar...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler