+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan
1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hangi araca lpg daha uygun

Hangi araca lpg daha uygun

merhaba şu sıralar bir araba almayı düşünüyorum ve çok yüksek olan benzin fiyatları nedeniyle sıralı sistem bir lpg taktırmayı düşünüyorum fakat almayı düşündüğüm araçlardan hangisi lpg ye daha iyi uyum sağlar bilemiyorum
    1997-2000 arası passat 1.8t veya 1.8
    1996-2000 arası vectra 2.0(b kasa)
    1990-1993 arası mercedes 200 E
    almayı düşündüğüm araçlar bunlar açıkçası en çok kafama takılan passat 1.8t turbo nedeniyle problem yaratır mı?

Cevap: Hangi araca lpg daha uygun

Sıralamayı siz zaten güzel yapmışsınız. LPG' de en sorunsuz araçlar bunlar.
    Birde bunlara BMW ve FORD araçlarıda katabiliriz.
    Ayrıca biz aracın torkuna bakmıyoruz. Hangi kitin takılacağına karar verirken Motor gücüne ve atmosferik veya turbo olup olmadığına bakıyoruz. Kit seçimini bu kriterlere göre yapıyoruz.
    Ülkemizde 2 Milyon civarında LPG kullanan araç var. Bu sayıya göre sorun yaşayanların sayısı istatistiki bir değer taşımıyor. Ancak biz marka prestiji açısından hepsiyle birebir temasta olmak ve varsa sorunlarına çare olmak için buradayız.
    Benzinli veya dizel araçlar için tüketici şikayetlerini internette okuyunca halimize şükrediyoruz.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

öncelikle mesajımı hemen cevaplandırdığınız için teşekkür ederim.fakat yine ben bu 4 model arasında bir seçim yapmanızı istesem lpg memnuniyeti açısından hangisini seçerdiniz.
    birde turboda kesinlikle problem olmadığını söylüyorsunuz anladığım kadarıyla

BENİM SIRALAMAM:
    1- BMW
    2- MERCEDES
    3- VW
    4- OPEL
    5- FORD

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

arkadaşlar merhaba ben 2001 opel vectra araca sahibim lpg ye geçmeyi düşünüyoruym ama kafamda bazı probler var bildiğiniz üzere araçta ecotech motor var lpg bu araçlarda nasıl bir performans sağlıyor lpg yazılımında motor çipi ne müdahele oluyormu

Alıntı mocan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana görede sıralama aynen şöyle :

1- BMW
    2- OPEL VECTRA-C 1.6
    3- MERCEDES
    4- VW
    5- FORD (FOCUS)

Ahh son anda aklıma geldi birde JEEP CHEROKEE tabi üçüncü sırada

1- Hepsi
    2- Hepsi
    3- Hepsi
    4- Hepsi
    5- Hepsi

Uymayan araca yok .Yapamayan bayiii çok .
    G.Prevazi

bayi yapamıyorsa sorumlusu eğitiminizde
    doğru söze ne denir!!!

Övünç Mocan
    Guest

bayi yapamıyorsa sorumlusu eğitiminizde

Alıntı GPrevazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

1- Hepsi
    2- Hepsi
    3- Hepsi
    4- Hepsi
    5- Hepsi

Uymayan araca yok .Yapamayan bayiii çok .
    Listenizden hyundai accenti çıkarın isterseniz. Toplam beş defa ayar yapıldı. 2 yıldır motor kapağı açılmayan arabamın sağı solu kurcalanıyor her gittiğimde. Yapılan ayar en fazla bir ay gidiyor. Sonra soğuk çalışma problemi yine başlıyor. En son 2 şubatta merkez servisiniz ayar yaptı bakalım deniyoruz. 2 subatta merkez sevisinizde Birisi 2004 accent admire, diğeri 2005 accent admire , Sarı taksi bekliyordu. Aynı problemden. Benimde yaptığım gibi değişik çözümler üretmeye çalışmışlar, biri diyor şu fişi çekince düzeliyor. Öbürü diyor bunu çekincede düzeliyor. Offf ki offff. Harala gürele biniyoruz. Yaz boz tahtası . En sevmediğim şey başımıza geldi. Şu son yapılan program tutsada kurtulsak bu işlerden.

Övünç Mocan
    Guest

babam aracına yeni programı yükletti. arabası yine geç çalışmaya başladı(vectra c 1,6) o da bu gün-yarın listeden kendini sildirtirse şaşırmam

Nasrettin Hoca misali, Göl maya tutarsa bizim arabalarda ayar tutar

Alıntı karanfil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Listenizden hyundai accenti çıkarın isterseniz. Toplam beş defa ayar yapıldı. 2 yıldır motor kapağı açılmayan arabamın sağı solu kurcalanıyor her gittiğimde. Yapılan ayar en fazla bir ay gidiyor. Sonra soğuk çalışma problemi yine başlıyor. En son 2 şubatta merkez servisiniz ayar yaptı bakalım deniyoruz. 2 subatta merkez sevisinizde Birisi 2004 accent admire, diğeri 2005 accent admire , Sarı taksi bekliyordu. Aynı problemden. Benimde yaptığım gibi değişik çözümler üretmeye çalışmışlar, biri diyor şu fişi çekince düzeliyor. Öbürü diyor bunu çekincede düzeliyor. Offf ki offff. Harala gürele biniyoruz. Yaz boz tahtası . En sevmediğim şey başımıza geldi. Şu son yapılan program tutsada kurtulsak bu işlerden.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler