+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ford Mondeo 2003

Ford Mondeo 2003

Selamlar,

Ford Mondeo 2003 otomatik aracım var ve LPG taktırmayı dusunuyorum..

Birkac sorum olacaktı,

1) Yaldızlar-ANKARA'da yaptırmayı dusunuyorum baska bi öneriniz var mıdır??

2) Bazı duyumlara gore istersek yol bilgisayarı lpg formatında calısıyormus,kısaca devre dısı kalmıyormus,boyle bişey var mı??

3) Sıralılarda motor ısınınca benzinden-gaza geciste stop etme problemleri yasanabiliyormus..İyi yapılmıs bir sistemde boyle bişey soz konusu degil heralde??

Şimdiden tesekkurler..

Cevap: Ford Mondeo 2003

Direkt bayi ile görüşün. Tüm detayları alır, referans araçları görür, araç sahipleriyle de tanışma fırsatınız olur.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Alıntı Kadir Örücü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Direkt bayi ile görüşün. Tüm detayları alır, referans araçları görür, araç sahipleriyle de tanışma fırsatınız olur.
    İyi günler.
    Anladım,teşekkürler..Artık öyle yaparım..

Fakat en azından şu yol bilgisayarı hakkında bilgi vermeniz mümkün müdür??

Teşekkürler..

Yol bilgisayarınız çalışmaya her şartta devam edecektir, yanlış göstereceği tek değer ise aracınızın ne kadar daha yol gideceğini gösteren değer yani "Range" olacaktır. Çünkü bu değeri aracınızın anlık yakıt sarfiyatını ve Benzin deponuzda kalan yakıt sarfiyatını oranlayarak bulmaktadır. Siz aracınızda kalan benzin ile ne kadar gidebileceğinizi görürken o sırada LPG tüketiyor olacaksınız yani aracınızın benzini azalmayacağı için değer hemen hemen hep aynı gösterecektir. Tabi buna LPG tüketirken harcayacağınız ekstra tüketimi de eklersek değer biraz farklı olabiir.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler