+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 98' Nissan Primera 2.0 SE lpg dönüşüm işlemi!

98' Nissan Primera 2.0 SE lpg dönüşüm işlemi!

Merhaba,
    Öncelikle internetteki araştırmalarım beni size yönlendirdi, ben primera marka aracım için uygun modeli ve ne kadar tasarruf edebileceğimi sormak istiyorum, bir hafta içinde taktırmak istiyorum!

Şu anda şehiriçi 270 ykr yakıyor, size brc marka (galiba sıralı sistem oluo)taktırırsam yaklaşık olarak ne kadara düşer? Daha önce aynı marka ve motor seçeneği ile ilgili bir tecrübeniz var mı? (Foto falanda olabilir montajla ilgili)
    Birde aracım 160.000 de, bunun bi sakıncası olur mu?

Teşekkürler!

Cevap: 98' Nissan Primera 2.0 SE lpg dönüşüm işlemi!

sayın boragenc; daha oncekı tecrubelerımıze dayanarak aracınıza uygun sistem BRC MY-07 dır. aracınızın benzın tuketımı bana bıraz düşük geldi.daha öncekı tecrubelerımıze dayanarak aracınızın sehır ıcı yakıtı 325 ykr cıvarında olabılecegı kanısındayım.tekrar dogru bır olçum yapmanızda fayda var.lpg donusumu sonrası % 35 ile & 40 tasarruf saglarsınız.kış olması sebebıyle lpg ye gelen zamlar( kı bunun sebebı lpg fırmalarının kışın gazdakı propan oranını artırmasıyla ılgılıdır) tasarruf oranını bıraz dusurmus olabılır ama yazın bu aran daha da artacaktır.aracınızın gereklı bakımlarını yaptırırsanız montaj sonrası bır sıkıntı yasamazsınız. tsk özençler 2A Çorum otogaz

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler