+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sequent 24 ve Fast Yardım...

Sequent 24 ve Fast Yardım...

Arkadaşlar merhabalar. Aşağıdaki yazdıklarım bir arkadaşımın ağzındandır.

99 Passat 1.8 aracıma birkaç gün önce Ankara Angora Otogaz yetkili bayiinizde sıralı sistem dönüşümü yaptırdım. Yetkili servisteki Mahir Bey aracıma daha uygun olan sistemin BRC Fast olduğunu söyledi. Sequent 24'e göre daha pahalı olmasına rağmen Fast kitini önerdi. Bende onun önerisini dinleyerek BRC Fast taktırdım. Şu an için motor soğuk iken rolantide biraz oynama dışında başka bir sorun yok gibi. Motor ısınınca bu problemide yaşamıyorum. Kafamı kurcalayan konu ise BRC Fast modeli, madem daha iyi; BRC neden sequent 24 kitini çıkardı?? Acaba yanlış mı yaptım?? Siz 2A Mühendislik A.Ş olarak Fast kitinin arkasında mısınız? 2A yetkililerinin yapacakları açıklama için şimdiden teşekkür ederim.

Saygılar

Can GÜVEN

Cevap: Sequent 24 ve Fast Yardım...

Arkadaşınızın iletişim bilgilerini bize özelden gönderebilir misiniz?
    Teşekkürler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

merhabalar bu konu hakkında bende bilgi almak isterim aynı şey benimde başıma geldi özellikle brc fast diyorlar fiyatıda şişiriyorlar

www.brc.it den bakabilirsiniz bu sistemden sonra Sequent24 daha sonra MY-07 çıktı yani üç nesil öncesi bu sistemi hiç ithal etmedik garanti de vermiyoruz.İlginize teşekkür ederiz.

korsan bayide dönüşüm yapılmış 2a bayileri fest modelini hiç kullanmadı.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler