+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: CHEVROLET LACETTİ 1.4 SE SEDAN

CHEVROLET LACETTİ 1.4 SE SEDAN

ÖNÇELİKLE BÖYLE BİR HİZMET VERDİĞİNİZ İÇİN SİZLERE TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUM. BENİM 2005 MODEL LACETTİ 1.4 SE 95 BEYGİR SEDAN BİR ARAÇIM VAR ARAÇIMA BRC LPG TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM FAKAT BAZI TERETTÜTLERİM VAR ARAÇIM ÇEKİŞTEN DÜŞER Mİ MOTORA BİR ZARARI OLUR MU ? YAKITTAN NE KADAR TASARRUFUM OLUR ANTALYA UYSAL OTO GAZ DA TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM BEN ISPARTA DE İKAMET ETMEKTEYİM BURDADA YETKİLİ BAYİ BULUNMAMAKTA BİDE ARAÇ GARANTİ DIŞI KALMIYORMUŞ DOĞRU MU TEŞEKKÜR EDERİM.

Cevap: CHEVROLET LACETTİ 1.4 SE SEDAN

KARDEŞ BENDEDE AYNI ARAÇTAN VAR BENDE DÜŞÜNÜYOM.AMA KİMSE CEVAP YAZMIYO BAKSANA.KADİR BEY CHEVROLET UYGULAMALARINDAKİ RANDUMAN HAKKINDA BİLGİ VERİRSE SEVİNİRİZ

Merhaba,

FS Otogaz olarak geçen hafta salı günü Chevrolet Lacetti'ye garanti kapsamında montaj yaptık, kabaca %40 yakıt tasarrufuyla ve gayet iyi bir performansla aracımızı teslim ettik. İlginize.

VALLA KARDEŞ BEN ANTALYADA BUNUNAN SERVİSTE TAKDIRDIM SAĞOLSUNLAR İLGİLENDİLER ŞİMDİLİK GÜZEL AMA NE KADARDA OLSA BİRAZ KASIYOR AMA GENELDE İYİ BENZİN İLE PEK FARK YOK TAFSİLE EDERİM İLK ÖLÇÜMLERİMDE ŞEHİR İÇİ DAHİL 135 BİN YAKTI BÖYLE GİDERSE BEN UZUN SÜRE KULLANIRIM.

SAYIN KADİR BEY:

GEÇEN HAFTA İÇİNDE SÖKE KARDEŞ OTODA LACETTİ 1.4 NB ARACIMA LPG MAONTAJI YAPTIRDIM.SAĞOLSUNLAR ÇOK İLGİLENDİLER VE YARDIMCI OLDULAR.ANCAK ŞÖYLE BİR SORUN YAŞADIK.LPG NİN ARACA MONTAJINDAN SONRA BİLGİSAYAR YÜKLEMESİNDE YAKLAŞIK 4-5 SAAT UĞRAŞILMASINA RAĞMEN EN SON RÖLANTİDE VE YÜKTEKİ PROGRAMLAMAYI ARACA ECU YA YÜKLEYEMEDİLER.ONUN YERİNE DAHA ÖNCE BİLGİSAYARDA KAYITLI OLAN AYNI MODEL VE MOTOR BİR ARACIN BİLGİLERİNİ YÜKLEDİLER.ARAÇ BAŞLARDA İYİYDİ ANCAK ŞİMDİ 2000-3000 DEVİRDE HAFİF BİR SAĞIRLIK OLUŞTU.SÖKE BULUNDUĞUM YERE UZAK OLDUĞUNDAN SÜREKLİ GİTME ŞANSIM YOK.YATAĞANDA OTURUYORUM.BURDAKİ BAYİNİZ OLAN İSTANBUL OTOGAZA GİTSEM YARDIMCI OLURLARMI VE ARAÇ GARANTİSİYLE İLGİLİ BİR SIKINTI DOĞARMI.BİRDE TAKDİR EDERSİNİZKİ 1800 YTL ÖDEDİK VE ŞİMDİ TEKRAR DÜZELTTİRMEK İÇİNDE PARA ÖDEMEK İSTEMİYORUM.YATAĞAN BAYİNİZ OLAN İSTANBUL OTOGAZFİRMASIYLA GÖRÜŞÜP BANA BİLGİ VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM.TEŞEKKÜR EDERİM.MURAT BARIŞ DEMİRCİ
    0.555.5905235

KARDEŞ EĞER YETKİLİ SERVİS DEĞİL İSE HİÇ MÜDAHALE ETTİRME BENCE BENDE ANTALYA'DA MONTAJINI YAPTIRDIM KENDİM ISPARTA'DA OTURMAKTAKTAYIM BURDADA BRC BAYİ VAR AMA 2A MÜHENDİSLİKLE ANLAŞMALI DEĞİL BAŞKA BİR FİRMA İLE ÇALIŞMAKTA EĞER ARAÇ GARANTİSİ BİTMİŞ OLSAYDI ISPARTA'DA MONTAJINI YAPTIRIRDIM. ŞUAN YAKIT GÖSTERGE PROBLEMİM HARİÇİNDE PROBLEM YAŞAMADIM. AMA Bİ BOŞ VAKTİNİZDE AYAR YAPTIRIRSANIZ Bİ PROBLEM ÇIKMAZ SANIRIM İLK BAŞLARDA BU TÜR PROBLEMLER NORMAL ARKADAŞIM AYRICA SÖKE DE OTURURKEN KARDEŞ OTOYA DİĞER ARACIMA MONTAJ YAPTIRMIŞTIM. MEMNUN KALMIŞTIM ORDAN BİLİYORUM KARDEŞ OTOYU UMARIM SORUNUNUZ EN KISA ZAMANDA GİDERİLİR SİZDE RAHAT RAHAT ARAÇINIZA BİNERSİNİZ. İYİ GÜNLER

ÖZELLİKLE LACETTİLERDE NE YAKTIĞINI ÖLÇENLERİNİZ VAR MI VAR İSE BURADA PAYLAŞABİLİRMİYİZ.

Alıntı omer1984 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ÖNÇELİKLE BÖYLE BİR HİZMET VERDİĞİNİZ İÇİN SİZLERE TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUM. BENİM 2005 MODEL LACETTİ 1.4 SE 95 BEYGİR SEDAN BİR ARAÇIM VAR ARAÇIMA BRC LPG TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM FAKAT BAZI TERETTÜTLERİM VAR ARAÇIM ÇEKİŞTEN DÜŞER Mİ MOTORA BİR ZARARI OLUR MU ? YAKITTAN NE KADAR TASARRUFUM OLUR ANTALYA UYSAL OTO GAZ DA TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM BEN ISPARTA DE İKAMET ETMEKTEYİM BURDADA YETKİLİ BAYİ BULUNMAMAKTA BİDE ARAÇ GARANTİ DIŞI KALMIYORMUŞ DOĞRU MU TEŞEKKÜR EDERİM.
    Aracınız garanti dışında kalmıyor
    Performansa gelince düşme almaz diye bilirim ama rahatsız olursanız sizinle yolda ayar yapabiliriz
    Yakıtta tasarruf ise benzine göre %45 tasarruf edebilirsiniz
    Aracınıza kesinlikle bir zararı yoktur bunu bir ıspartalı olarak söylüyorum

Alıntı omer uysal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınız garanti dışında kalmıyor
    Performansa gelince düşme almaz diye bilirim ama rahatsız olursanız sizinle yolda ayar yapabiliriz
    Yakıtta tasarruf ise benzine göre %45 tasarruf edebilirsiniz
    Aracınıza kesinlikle bir zararı yoktur bunu bir ıspartalı olarak söylüyorum
    Ömer bey ilginize teşekkür ederim. Araçımın montajı bizzat sizin tarafınızdan yapılmıştır. Sizin de bildiğiniz üzere sadece yakıt seviye göstergesinde bir problem mevcut birde periyodik olarak bakım yaptırmamız gerekiyormu gerekiyorsa beni bilgilendirirmisiniz iyi çalışmalar dilerim saygılar

Alıntı temel12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KARDEŞ BENDEDE AYNI ARAÇTAN VAR BENDE DÜŞÜNÜYOM.AMA KİMSE CEVAP YAZMIYO BAKSANA.KADİR BEY CHEVROLET UYGULAMALARINDAKİ RANDUMAN HAKKINDA BİLGİ VERİRSE SEVİNİRİZ
    arkadaşım bende yeni taktırdım performansı biraz düşüyor ama tasarruf konusunda iyi denebilir ama bi sorun var aracın arıza lambası nadiren yanarmış bende yandı şimdi takrar müdahale ediliyor yalnız garanti kapsamı dışında 110-125 ytl arasında yakıyor km de

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler