sayın kadir örücü,
nick:musar ve nick:eagerman27 den aldıgım bilgiler dogrultusunda , gaz sistemleri içerisinde brc'nin en iyi olduguna karar verdim.Fakat kafamdaki bazı sorular henüz cevap bulmuş degil, şöyleki
1_ 2005 1.6 civic arabama (henüz 17.000 de) sequental 24 taktırırsam motoruma zarar verirmiyim?
2_ Arabam oldukça hesaplı yakıyor 100 km, şehir içi 8 küsür civarı şehir dışı 6.6 civarı, eger taktırırsam yakıt lpg deki yakacagı deger beni tatmin edermi? verecegim paraya degermi?
3_ Birtakım programlardan bahsediliyor, benim bu sene taktırdıgım sistem 2 sene sonra işe yaramaz olur mu? yani yeni çıkan programlar ile uyumlu çalışır mı? sonradan sistemi komple degiştirmek zorunda kalırmıyım?
4_Şuanda diyarbakırda ikamet etmekteyim, açıkcası burada birçok alanda işçilik çok zayıf, bu kit'i taktırırken de aynı sorunu yaşarmıyım? bana burada tavsiye edeceginiz bir usta veya şirket var mı?
5_nick_musar benim çok sevdigim degerli bir abimizdir, kendisine alfa-romeo için montaj resimleri göndermişsiniz,
6_Benim de e_mail adresime honda için montaj resimleri varsa gönderebilirmisiniz? en azından dogru takılmış şeklini görürsem, taktıracagım ustayı o dogrultuda yönlendirebilirim... (mikocan35@yahoo.com)
ilginizden dolayı şimdiden teşekkür eder hayırlı işler dilerim.