+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: FORD FİESTA 1.4 İ FUN

FORD FİESTA 1.4 İ FUN

Merhabalar,aracıma geçen hafta Antalya Brc bölge byii Uysal Otogazdan(Ömer Uysal) Brc Squent 24 marka lpg dönüşüm kiti taktırdım.Şuan herşey çok normal seyrediyor gayet memnunum.Bana bu hizmeti veren 2A Mühendislik San.Tic.A.ş. ve Antalya Bölge Bayii Uysal Otogazın sahibi Ömer Uysal ve çalışanlarına çok teşekkür ederim.

Cevap: FORD FİESTA 1.4 İ FUN

Güle güle kullanın.
    Herhangi bir sıkıntınızda bize yazabilirsiniz.

KAYBETMEK YOK

[QUOTE=eralpisler;5171]Merhabalar,aracıma geçen hafta Antalya Brc bölge byii

Merhabalar öncelilke hayırlı olsun benimde bir fiesta fun ın var lpg taktırmayı çok düşünüyorum bagaj meselesini nasıl halletin depo çok yer kaplıyomu Kısacası iyiki taktırmışım diyormusun

Bu arada Ankarada bu işten analyan yetkili bayilerinize nasıl ulaşabilrim?

Thumbs up Cevap: FORD FİESTA 1.4 İ FUN

Alıntı mecnun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada Ankarada bu işten analyan yetkili bayilerinize nasıl ulaşabilrim?
    Sn Mecnun bu linkden veya giriş sayfasından ulaşabilirsiniz. Saygılar sunarım http://www.brcnerede.com

Sn Uyumaz şu linkden ulaşabilirsiniz saygılar. http://www.brcnerede.com

Evet gayet memnun kaldım.Ben Antalya'da taktırdım Ankardaki firmaları bilmiyorum.Ben 35 lt'lik silindir depo taktırdım.Bagajın yaklaşık %40 lık kısmını kapladı ama benm için bi sorun olmadı.Tavsiye ederim

fiesta 1.4 ne kadar yakıt harcıyor lpg de ? bir de hiç montaj resmi Var mı?
    bizdede fiesta flair 1.25 zetec motorlu aracımız var Lpg uygulatmak istiyoruz siz memnunmusuz ?

lpg tankı silindirik mi yoksa simit mi takıldı ? ,

Alıntı fatihka1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiesta 1.4 ne kadar yakıt harcıyor lpg de ? bir de hiç montaj resmi Var mı?
    bizdede fiesta flair 1.25 zetec motorlu aracımız var Lpg uygulatmak istiyoruz siz memnunmusuz ?

lpg tankı silindirik mi yoksa simit mi takıldı ? ,
    Bıze ozelden yazarsanız sıze daha once lpg montajı yaptıgımız ford fıesta sahıplerının telefon numaralarını referans olarak verebılırız onları arayıp daha detaylı bılgı alabılırsınız yakıt hakkında.Ama kısaca ozetlemek gerekırse benzınde 10 lt yakan bır arac 10*1.2 lt=12 lıtre yakar gazda.Gazın fıyatı su an ızmırde 1360 ytl olduguna gore aracınız gazda 163 ykr yakar dıyebılırız gıbı hesaplıyabılırsınız yakıtınızı.Aracızın benzınde kaç yaktıgıdır bızım ıcın onemlı olan.Lpg tankını sımıt tank olarak kullanıyoruz.Iyı gunler.

Sn.Fatihka1453 ben çok memnun kaldım benimki 1.4 zetec motorlu yaklaşık yakıt tüketimim 90 km/saat sabit hızla 0,108 ytl'ye kadar düştü performansta belirgin bir kayıp görülmedi depo konusunda pek birşey söyleyemem bizim araçların bagajları zaten küçük birde 35 lt lik silidir depoda taktırınca daha da küçülüyor ama benim için çok önemli değil sonuçta ayda 2500 km yapan birisi olarak benim için öncelik yakıt tüketiminin düşmesiydi onu da başardım sizede tavsiye ederim fakat montaj çok önemli bu konuya özen göstermenizi şiddetle tavsiye ederim iyi günler

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler