+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan
1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: YAKIT GÖSTERGESİ

YAKIT GÖSTERGESİ

Araçıma üç gün önçe brc nin 24 modelinden taktırdım. Kontroller yapıldıktan sonra depoyu doldurdum (simit depo 40 litre ) Işıkların dörtü birden yandı buraya kadar herşey güzel biraz kullandıktan sonra ledlerin dörtü birden yanıp sönmeye başladı seviye düşüyor fakat ışıklar yanıp sönmeye başlıyor bunu neden yapabilir. Birde ilk ölçümlerimde 140 bin yaktı unuz yolda sizçe normal mi ? benim araçım saten binzinde 180-200 bin arası yakmakta idi ayarlanması söz konusu olabilirmi teşekkür ederim.

Cevap: YAKIT GÖSTERGESİ

Bir müddet kullandıktan sonra ayarlarınızı kontrol ettirin. İlk dolumda ışıkların yanıpğ sönmesi seviye ayarlarının (min ve max depoda) yapılmadığını gösteriyor. Serviste seviye ayarlarınızı yaptırın.
    İyi günler.

KAYBETMEK YOK

Depoyu fulledikten sonra seviye ayarlarını yaptılar ama yinede böyle bir sorun olması beni üzdü şuan ikinci depomda bitmek üzere tahminimce tabii bi fırsat bulup gidebilrsem eğer antalyaya ayarlarını kontrol ettirecem ilginiz için teşekkür ederim.

depo kısmına gaz miktarını dijital ölçen bir seyler koyabilir miyiz.
    yada böyle birsey mümkün müdür.??

bende simit depo var gerçi ben kafama takmıyom ama herseyin düzgün,,, bi o zımbırtının doğru çalışmaması arkadaşların baya canını sıkıyor.
    PoLo 1,6 brc seq 24

Böyle bir şey mümkün forum içinde bir yerde görmüştüm böyle bir şey

Alıntı admin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir müddet kullandıktan sonra ayarlarınızı kontrol ettirin. İlk dolumda ışıkların yanıpğ sönmesi seviye ayarlarının (min ve max depoda) yapılmadığını gösteriyor. Serviste seviye ayarlarınızı yaptırın.
    İyi günler.
    İYİ GÜNLER SİZİN TAFSİYENİZ ÜZERİNE SERVİSE GİTTİM ( ANTALYA UYSAL OTO GAZ) VE DEPOM BOŞ OLARAK GİTTİM SEVİYE AYARLARI YAPILDI. DAHA SONRA 20 YTL LİK GAZ ALDIM FAKAT SEVİYE AYARLARI HALA AYNI YANIP SÖNMEYE VEDE FULL OLARAK GÖSTERMEKTEYDİ. DAHA SONRA ŞAMANDIRA KONTROL EDİLDİ DEĞİŞTİRİLDİ OLMADI GÖSTERGESİ BENZİN GAZ GEÇİŞ ANAHTARI DEĞİŞTİ GENE OLMADI EN SON BEYİNDEN ŞÜPELENDİLER DEĞİŞTİ YENİ PROGRAM YÜKLENDİ GENE OLMADI ARAŞTIRIP BANA HABER VERECEKLERİNİ SÖYLEDİLER SİZE OLAN SORUM BAŞKA BİR SEBEBDEN KAYNAKLANIYOR OLABİLİR Mİ ? LPG KİTİNİN DEĞİŞİMİ Mİ GEREK SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN SONUÇ TA 1800 YTL PARA VERDİM İSTER İSTEMEZ ÜZÜLMEKTEYİM. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM İYİ GÜNLER.

Seviye gostergesi giden şase kablosu temas edemiyor .
    Kablo tamamen kontrol edilmeli lehimlemeli .
    G.Prevazi

İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM FAKAT KENDİLERİNİ BU KONUDA UYARDIM KENDİM DE ELEKTRİK TEKNİSYENİ OLDUĞUMDAN DOLAYI TAHMİN EDEREK BİR KISA DEVRE TEMASSIZLIK VEYA ŞAŞİ OLMUŞ OLAMAYACAĞINI SORDUM HAYIR MÜMKÜN DEĞİL YOKTUR CEVABINI ALDIM. İSTANBUL MERKEZE RAPOR YAZACAKLARINI ORDAN GELEN CEVABA YÖNELİK İŞLEM YAPACAKLARINI SÖYLEDİLER. BEN DE HER ZAMAN ANTALYA YA GİDEMİYORUM ISPARTADA OTURUYORUM BAKALIM NASIL OLACAK CAN SIKICI BİR DURUM D KADAR PARA VER SONRA DA PROBLEM YAŞA NEYSE HAYIRLISI OLNUS NE YAPALIM İYİ ÇALIŞMALAR DİLER BAŞARILARINIZIN DEVAMINI TEMENNİ EDERİM.

aynı problem bendede var
    2-3 hafta önce seq 56 taktırdım
    4 ışığın 4 ü birden yanıp sönüyordu
    sadece 50 km kullandım ve tekrar montajı yapan yere gittim
    ayar yapıldı ama şu anda hala aynı yanıp sönüyor arada bir hepsi yanık kalıyor
    fırsat bulup tekrar gidemedim
    bu sorunun üzerinde biraz durulmalı bence

Sn Avcı montajı nerede yaptırdınız saygılar sunarım

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler