+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LPG'ye uygun buji

LPG'ye uygun buji

Merhaba,
    geçen yılki forum tartışmalarında Kadir bey LPG'li araçlar için "soğuk buji"lerin daha uygun olduğunu bahsetmişti (sanırım tırnak açıklığı biraz daha fazla), hatta örnekler de verimişti. Aracım 2004 model Pejo 307 XS 1.6 5 kapı, benim aracıma en uygun buji markası, çeşidi nedir?

tşk.
    Mustafa

ps: Mastaktaki Çevre Otogaz (Hüseyin bey ve ekibine) çok teşekkürler, şu ana kadar 20,000 km geçtim, herhangi bir sorun çıkmadı, benzin göstergesi vs gibi problemler de halloldu.

Cevap: LPG'ye uygun buji

Bu konu ile tüketicinin kafasında bir sürü sorun var, ve ben bu konuda bizzat bir deneyimimi paylaşmak istiyorum; 1993 model renault 11 lpgli aracım için çift tırnak diye bilinen bujilerden tesadüfen taktırmıştım ve çekiş inanılmaz fark etmişti söylentiler varya 5bg kazandırır diye eger aslı varsa ben o zaman tam performans ile kazanmıştım bu artışı ancak o zaman bu durum şimdi ulaşmam mümkün olmayan bir usatanın tavsiyesi ile tamamen tesadüfen gelişmişti, yani şimdiki aracım için ne kadar uyumlu olur, doğğrusu ne olur? sıkıntı yaşadığım husus budur. O zaman ayrıca aracın yakıt tüketimi de bariz düzeyde düşmüştü, işte bahsettiğim bu tür bujiler acak aracıma uygun olanı nedir onu bulmak anladığım kadarıyla zor...

2A yetkilileri bu duruma detaylı bir eğilirlerse içimiz rahat edecek en azından, ama hep geçiştirildiğimizi düşünüyorum açıkçası...

Cevap: LPG'ye uygun buji

Aracın üreticisinin tavsiye ettiği marka ve seri nolu bujiler dışındaki bujileri önermiyoruz.İyi çalışmalar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler