+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: CHEVROLET GARANTİ

CHEVROLET GARANTİ

Aracımın garanti kapsamında olmasından dolayı bazı terettütlerim var. Montajdan sonra servisden verilen belgeleri Antalya da bulunan chevrolet yetkili satıcısı olan Hedef otomobile verdim. Bu şekilde aracım garanti kapsamında olduklarını söylemekteler fakat onlarda tam olarak bilmiyorlar beni sizlere yönlendiriyorlar bu yüzden ruhsata işletmesem garantiden çıkar mı ? 2A Mühendislik olarak beni bu konuda aydınlatabilirseniz sevinirim iyi çalışmalar.

Cevap: CHEVROLET GARANTİ

Alıntı omer1984 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracımın garanti kapsamında olmasından dolayı bazı terettütlerim var. Montajdan sonra servisden verilen belgeleri Antalya da bulunan chevrolet yetkili satıcısı olan Hedef otomobile verdim. Bu şekilde aracım garanti kapsamında olduklarını söylemekteler fakat onlarda tam olarak bilmiyorlar beni sizlere yönlendiriyorlar bu yüzden ruhsata işletmesem garantiden çıkar mı ? 2A Mühendislik olarak beni bu konuda aydınlatabilirseniz sevinirim iyi çalışmalar.

merhaba ömer bey,
    aracınıza hangi marka lpg sistemi takılı ve nerde takıldı.
    chevrolet araçlarına brc sequent 24 my 07 modeli yetkili brc servisinde veya yetkili chevrolet servisinde takılmış ise aracınızın mevcut garantisi bozulmadan devam etmektedir.

farklı bir marka lpg sistemi yetkili olmayan bir yerde takılmış ise malesef garantiniz bozulur.

saygılar...

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

OPİS AŞ.
    OPEL YETKİLİ SERVİSİ
    SEÇİM SK.NO:2 İSKİTLER / ANKARA
    0312 3421020 / 136-164
    [/CENTER]

Cevap: CHEVROLET GARANTİ

Alıntı sinansoysal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba ömer bey,
    aracınıza hangi marka lpg sistemi takılı ve nerde takıldı.
    chevrolet araçlarına brc sequent 24 my 07 modeli yetkili brc servisinde veya yetkili chevrolet servisinde takılmış ise aracınızın mevcut garantisi bozulmadan devam etmektedir.

farklı bir marka lpg sistemi yetkili olmayan bir yerde takılmış ise malesef garantiniz bozulur.

saygılar...
    Aracıma 2A Müh. Bünyesinde çalışan Antalyada bulunan uysal oto gazda garanti kapsamı dahilinde montaj yaptırdım. Montaj yaptıralı 1 sene oldu. İlginize teşekkürler.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler