+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan
1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: mercedes e 200 de kullana varsa yada tanıdığı olan fikirlerinizi bekliyorum

benim 96 model e 200 üm var 50 ytl ye 150 km gidemiyorum(w210 kasa)seq24 takmayı düşünüyorum ne dersiniz

Alıntı alperr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim 96 model e 200 üm var 50 ytl ye 150 km gidemiyorum(w210 kasa)seq24 takmayı düşünüyorum ne dersiniz
    Saadece geç kalmışınız desem en yakın 2a bayiini seçin ve taktırın bence...İyi sürüşler arkadaşım

teşekkürler

teşekkürler
    Yaw sen haala taktırmadınmı

bgn taktırdım gelişmeleri aktarıcam 13.nisan.2007

bgn taktırdım gelişmeleri aktarıcam 13.nisan.2007
    hayırlı olsun iyi sürüşler...

bgn 1. gün yaklaşık 100 km yaptım hersey çok gzll gelişmeleri mercedes araçlar bölümünden aktaracağım

Cevap: mercedes e 200 de kullana varsa yada tanıdığı olan fikirlerinizi bekliyorum

aracımın enjektör kabloları sorunku çıktı onlar değişti daha sonra lpg enjektörleride değişti biraz yoruldum ama suan hersey gzll görünüyor

Cevap: mercedes e 200 de kullana varsa yada tanıdığı olan fikirlerinizi bekliyorum

2 depoyu tükettim 1 430 dan alıorum gazı 50 ytl ye 260 yapıorum gazla benzinle 50 ye 150 yapıyodum gzll görünüyor acaba biraz daha düşermi yakıt???

Benzinde 0,33 YKR/LT, Gazda 0,19 YKR/LT
    %42,5 tasarruf gayet iyi. Biraz daha düşmesi sizin kullanımınıza ve trafiğe bağlı. Aracınızı daima kompresyonda, ilk kalkışlarda yumuşak ve gaza yüklenmeden kullanırsanız yakıtın düştüğünü göreceksiniz.
    Güle güle kullanın.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

2 depoyu tükettim 1 430 dan alıorum gazı 50 ytl ye 260 yapıorum gazla benzinle 50 ye 150 yapıyodum gzll görünüyor acaba biraz daha düşermi yakıt???
    Sn. Alper . Gaz tüketimi fena değil .
    Mercedes ağır bir araba ayrıyeten .
    Bence gazın keyfini çıkartınız .Resimdeki araba güzel görünyor . Korkmadan bas gaza arkadaş yakıt biraz yükselirse bile .
    G.Prevazi

ilk kalkışta hafif bi titreme oluyor acaba ayardanmıdır???

Bir kaç depo daha kullanın, devam ederse kontrol için servise uğrayın.
    İyi günler.

ayrıca başımdan geçen talihsiz bir olayı paylaşmak istiyorum aracıma montaj yaptırdığım servisimden acayip memnunum murat ustaya çok teşekkür ediyorum ancak ben k.haneden çıkıp erenköye geldiğimde araçta bir sıkıntı oldu ve beni yakın bir x servise yönlendirdiler gittiğim yer hatayı sistemden çok arabada aradı olur olmaz yerleri kucaladı enjektör kablomu yeni değiştirdimi sölediğimde buda sorunlu dedi bana sanayide servise gittim sorun yok dediler enjektör kablosunda gittim yine x servise ve bana onlar anlamaz bu kablolar gidik dedi bende mercedeste uzman olan bir servise gittim önce arabayı kabul etmediler ancak tanıdık vasıtasıyla aracımı soktum we enjektör kabloları söküldü bilgisayarda kontrol edildi we sorunsuz çıktı.servis ücreti olarak 150 ytl ödedim...we montaj yaptığım servise gidince sorunun lpg enjektörlerinden kaynaklandığı ortaya çıktı ve garantiden değişti.bazı servis ustalarının gercekten iyi eğitime ihtiyaçları var.bizi maddi manevi yıpratıyorlar.

ayrıca başımdan geçen talihsiz bir olayı paylaşmak istiyorum aracıma montaj yaptırdığım servisimden acayip memnunum murat ustaya çok teşekkür ediyorum ancak ben k.haneden çıkıp erenköye geldiğimde araçta bir sıkıntı oldu ve beni yakın bir x servise yönlendirdiler gittiğim yer hatayı sistemden çok arabada aradı olur olmaz yerleri kucaladı enjektör kablomu yeni değiştirdimi sölediğimde buda sorunlu dedi bana sanayide servise gittim sorun yok dediler enjektör kablosunda gittim yine x servise ve bana onlar anlamaz bu kablolar gidik dedi bende mercedeste uzman olan bir servise gittim önce arabayı kabul etmediler ancak tanıdık vasıtasıyla aracımı soktum we enjektör kabloları söküldü bilgisayarda kontrol edildi we sorunsuz çıktı.servis ücreti olarak 150 ytl ödedim...we montaj yaptığım servise gidince sorunun lpg enjektörlerinden kaynaklandığı ortaya çıktı ve garantiden değişti.bazı servis ustalarının gercekten iyi eğitime ihtiyaçları var.bizi maddi manevi yıpratıyorlar.
    Bu x servisi kabloya 'gidik' teşhisi koyarken herhangi bir elektronik ölçü aletiyle tesisatı kontrol etti mi? yoksa gözle muayene ederek mi bunu söyledi?

Araç aynı titremeyi benzinde de yapıyor mu?

Alıntı msehirlioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu x servisi kabloya 'gidik' teşhisi koyarken herhangi bir elektronik ölçü aletiyle tesisatı kontrol etti mi? yoksa gözle muayene ederek mi bunu söyledi?

Araç aynı titremeyi benzinde de yapıyor mu?
    murat bey sizle tanışmıştık k.hanede aracımda benzinde bir titreme yok.kontrol ettiricem tekrar k.hanede murat ustaya.gittiğim x serviste hiçbir ölçme yapmadan aracıma teşhis koydu servis görevlisi.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler