+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 98 otomatik avensis

98 otomatik avensis

arkadaşlar aracım 135 bin de acaba lpg yaptırmalı mıyım? hangi marka tavsiye edersiniz ve taktıracak olursam nelere dikkat etmeliyim?

Cevap: 98 otomatik avensis

Aracınıza mikserli sistemde, sıralı sistemde olabilir. Biz özellikle sıralı sistemi (Sequent 24) tavsiye ediyoruz ancak ekonomik nedenlerden ötürü mikserli sistemi de tercih edebilirsiniz, size kalmış. Aracınızın 135 binde oluşuda şu zamana kadar çok geç kaldığınızı gösterir

Faruk Sevgili cevabınız için teşekkürler. 2 nci el aldığım için km fazla bu herhangi bir sorun yaratır mı diye şüphelendim. mikserli ve sıralı nın ne gibi avantajları ve dez avantajları olur acaba.

Thumbs up Cevap: 98 otomatik avensis

Alıntı casper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Faruk Sevgili cevabınız için teşekkürler. 2 nci el aldığım için km fazla bu herhangi bir sorun yaratır mı diye şüphelendim. mikserli ve sıralı nın ne gibi avantajları ve dez avantajları olur acaba.
    Aracınızın motoru bakımlı ve benzinde düzgün çalışıyor ise km önemli değil sorun yaratmaz.
    Aracınıza her iki sistemde oluyor ise sıralı sistemin mikserli sisteme göre avantajları
    1-Hissedilir bir performans kayıbı yaşamazsınız
    2-Yaklaşık %10 lpg den tasarruf edersiniz
    3-Motorun çalışma sesine göre degil bilgisayarda aracın benzin ve gaz degerlerini görerek ayar yaptırma imkanına sahip olursunuz
    Saygılar sunarım

Alıntı casper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu sorunuza yılda kaç km.yol yapıyorsunuz diye sorucam.Eğer 10.000 den az yapıyor iseniz mikserli tavsiye edebiliriz.Eğer daha fazla yapıyorum diyorsanız kesinlikle sequent 24 diyorum.çok gezenler için seq.24 daha ekonomik olur ve sorunsuzdur ayar vs.gerektirmez sadece 10.000 bakımları için srv.gidersiniz.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler