+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: corollada çıt çıt sesi

Unhappy corollada çıt çıt sesi

Arkadaşlar merhaba,
    Ben geçen cuma Gaziantep'te gazikent lpg'de 97 model 1.6 corolla xei aracima eski sistem bi brc (sirali da oluyodu ama ona param yetmiyodu) taktirdim. saolsun mustafa ustam tertemiz takti. Hiçbi sorunum da yok. Sarfiyat da iyi (2 kere 17şer litreden toplam 34 lt. lpg aldim 360 km gittim bunun 140 kmsi şehirdışı gerisi şehiriçi ve şu anda da tek ışık yanıyo).
    Fakat geçen hafta aracın içindeki lpg'den benzine geçiren ve üzerinde yeşil ışıkların olduğu gösterge varya (bu arada benim o dediğim gösterge benzinde çalışıp sonra gaza geçen diil tamamen manuel olandan)ondan böööle çıt çıt çıt çıtıdı çıt diye ses geliyodu ve göstergedeki lpg nin hazır oldugunu gosterince sönen kırmızı&yeşil uyarı ışığı bi kırmızı bi yeşile dönüyodu çıt çıt dedikçe. Bugun yine yapınca kıllandım. arabada benzin de oldugu için çıt çıt sesi çıkarken benzinde mi lpgde mi çalıştığını da anlayamadım. Acaba beni bilgilendirirmiziniz? Yakında şehir dışına da çıkıcam bi tehlikesi var mı neden olmuş olabilir?
    Sevgili Kadir Bey özellikle siz cevaplarsanız çok memnun olurum çünkü forumda ne kadar hassas ve ilgili oldugunuzu gördüm bunun için de ayrıca teşekkür ederim.
    Teşekkür ederim.

Cevap: corollada çıt çıt sesi

bu ses bendede vardı. Bir oto elektrikçiye göstermeni tavsiye ederim. Küçük bir hata imiş.

Cevap: corollada çıt çıt sesi

degerli müsterimiz iletinizi aldım servisimize ugrayınız yardımcı olalım gazikentotogaz yetkilisi mustafa çetin selamlar.vaktiniz sınırlı ise gsm 05322304353-05064376263 noları arayarak ön görüşme yapabiliriz.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler