+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: skoda fabia 100hp lpg uyum

2001 skoda fabia 100hp bir araca sahibim.son cikan sirali beyinli sistemlerden  bu modele takilan araclar varmi uyum nasil.ayrica bu araclarda kendine ait 2 adet lambda sensoru var bunlar lpg de kisa sure sonra ariza veriyorlar.egzos emisyon valfleride zamanla sikinti yapiyomus.birde plastik manifoltlarin patlamalari.bunlara ne gibi bir cozum getiriliyor.taktirma konusunda kararsiz kaldim.yardimci olursaniz sevinirim.bu arabalar euro 4 standardinda arabalarmis. bunlarda bu sorunlar giderilebiliyormu.

Düzenleyen - ressam Tarih: 22/04/2006 23:41:41

Euro-4 araclar cift sondali. Hem katalitik konveror girisinde, hem de cikisinda cikan gazlarin analizleri yapilarak ECU ya bilgi gonderiliyor. ECU gonderilen bilgileri diger sensorlerden aldigi bilgilerle beraber degerlendirip enjektorlere yakit miktarini bildriyor.
    Araciniza uygun kitimiz SEQUENT 24. Euro-4 emisyon sartlarini sagliyabiliyor.
    Sequent sistemlerde her silindir icin emme periyodunda gaz puskurtuldugu icin emme manifoldunda devamli gaz bulunmaz ve bu nedenle mikserli sistemlerde olusabilen Back-Fire dedigimiz patlama bu sistemlerde meydana gelmez.
    olusmaz.

SKODA FABIA- 1.4 16V- MOTOR KODU :AUB
    EURO-4

bu sistemlerin ayarlarinin detayli olarak yapilmasi gerektigini duydum peki bunu konyada takip yapabilecek bayiniz varmi.kusura bakmayin bunu sorma nedenim bu parcalarin fiyatlarinin yuksek olmasi ve hassas olmasi.bu garantiyi bana verebilirmisiniz.

Hassasiyetinizi anliyoruz. Cozum icin dogru adrestesiniz. O nedenle endise etmeyin.
    Konya yetkili servisimizin ilerisim bilgileri asagida verilmis olup; kendilerinden fiyat, odeme secenekleri ve referans araclar konusunda her turlu detayli bilgiyi alabilirsiniz.
    Iyi gunler.

GENC OTOGAZ SAN.TIC.LTD.STI.  
    Anadolu san.Yazirhan Sokak no:52          
    0 332 251 51 89      
    FAHRI BUYUKATES   
    0-532-654 69 88

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler