+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Kasa Civic'lere Montaj yapıldı mı?

Yeni Kasa Civic'lere Montaj yapıldı mı?

Otomobilimi değiştirdiğim zaman Civic almayı düşünüyorum. Yeni Civic'lerin motorları bir önceki kasadan farklı. Yeni kasa için hiç uygulamanız oldu mu acaba? Varsa resimlerini yayınlayacak mısınız?

Thumbs up Cevap: Yeni Kasa Civic'lere Montaj yapıldı mı?

Alıntı raptor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Otomobilimi değiştirdiğim zaman Civic almayı düşünüyorum. Yeni Civic'lerin motorları bir önceki kasadan farklı. Yeni kasa için hiç uygulamanız oldu mu acaba? Varsa resimlerini yayınlayacak mısınız?
    Sn ramptor iki arkadaşım yaptırdı sıkıntı yok değişik resimleri burada bulabilirsiniz saygılar sunarım http://www.2a-lpg.com/index.php?ind=..._view&idev=151

Cevap: Yeni Kasa Civic'lere Montaj yapıldı mı?

Teşekkür ederim fakat sitede yeni civic resmi yok. Arkadaşlarınız hangi şehirde yaptırdı acaba? Bir de Honda servislerinden LPG'li araç kabul eden var mı?

Thumbs up Cevap: Yeni Kasa Civic'lere Montaj yapıldı mı?

Arkadaşlarım Ankarada 2a bayisine yaptırdı bayi listesini buradan bulabilirsiniz honda servisleri kabul etmiyor fakat bence özel servisler daha başarılı saygılar sunarım
    http://www.2a-lpg.com/duyurular/GUNC...%20LISTESI.pdf

Acaba Kadir Bey de soruma cevap verebilir mi? Kendisinin yönlendirmesi sayesinde Focus'umdaki motor arıza lambası sorunum haloldu. Yeni Civic'te Motor arıza lambası olmayacağı garantisini bana verebilir mi acaba?

CİVİC YENİ MOTELLERDE İ-VTEC MOTOR KOYDULAR,BENİM 2.4 HONDA ACCORD İLE AYNİ MOTOR TİPİ,YAKLASİK 50 BİM KM YOL YAPTIP,COK MEMNUNUM.SİDDETLE BRC TAVSİYE EDERİM

Post Cevap: Yeni Kasa Civic'lere Montaj yapıldı mı?

Merhaba;
    Bende bu problem şu anda var.Üzerinde çalışmalar yapılıyor.Ama benim aracımın aynısı olan bazı araçlarda bu sorun yok.Sanırım sorun çözülecek..Sorunun nereden olduğunu bulmaya çalışıyoruz.2A Mühendislik bu konuda gerçekten iyi hizmet vermektedir.Ben 2A Mühendisliğe güvenmekteyim..

Alıntı raptor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acaba Kadir Bey de soruma cevap verebilir mi? Kendisinin yönlendirmesi sayesinde Focus'umdaki motor arıza lambası sorunum haloldu. Yeni Civic'te Motor arıza lambası olmayacağı garantisini bana verebilir mi acaba?

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler