+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan
1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MAZDA 3

MAZDA 3

Mazda 3 'e sıralı uygulaması yaptıran oldumu? oldu ise memnuniyet veya şikayetlerinizi paylaşabilirmisiniz

Cevap: MAZDA 3

cevremden duydugum kadarıyla kullanıyorlar,Basta ank (cankaya)da srcu kurslarından biri herter dan m 3 alp dnsm yaptırmışlar,vs brck var böyle kllanan...

2 ay önce 2004 mazda3`üme brc marka sıralı sistem lpg taktırdım.
    yaklaşık 4000km yaptım.. şu ana kadar herhangi bi sorunla karşılaşmadım.
    yakıt sarfiyatı km de 240 binden 150bine düştü. benzin-gaz geçişlerinde
    problem yaşamıyorum. sadece sistemin yakıt göstergesi çok kötü... kesinlikle depoda nekadar gaz kaldığı konusunda net ve orantılı bir bilgi vermiyor. Km hesabı yapmak en doğrusu... performans düşüşü olmadı diyebilirim. klima açıkken bile benzinden farkı yok... veya ben hissetmiyorum...

Question Cevap: MAZDA 3

Peki subapların ilerleyen kilometrelerde kuru yakıttan dolayı aşınması ile ilgili bir bilginiz var mı? Sırf bu sorun için Tunap adında vb. subap yağlayıcıları satılıyormuş. Her 10.000 kmde uygulamak için...

Benzinli araçlar içinde Almanya' da servisler tarafından kullanılıyor. Bu ürün motora ekstra koruma sağlamak için öneriliyor. Benzin için ayrı, LPG için ayrı katkılar var.
    Hiç LPG olmasada, benzinli araçlarda, benzin kalitesine de bağlı olarak kısa sürede kurum bağlama ve neticesinde sübap çakılması dediğimiz olay meydana gelebiliyor.
    Sübap gaydlarının bozulması da sıkça raslanan bir durum.
    Bütün bunlara karşı (LPG' den oldu denmesin diye) benzin ve LPG katkısını ilk montajda hediye ediyoruz.

Alıntı Ajan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki subapların ilerleyen kilometrelerde kuru yakıttan dolayı aşınması ile ilgili bir bilginiz var mı? Sırf bu sorun için Tunap adında vb. subap yağlayıcıları satılıyormuş. Her 10.000 kmde uygulamak için...

KAYBETMEK YOK

Merhaba. Ben de M3 üme; Ankara Mavidenizlerde, BRC Sq24 My 07 taktırdım. Şu ana kadar bir problem yaşamadım Allaha şükür. İnşallah da olmaz. Tüketim olarak şehir içi 170-180 arası.(lpg litre fiyatı 1.60 Ytl) Yani 10-11 litre arası. Yol bilgisayarım da benzin harcıyormuş gibi tüketimi gösteriyor.Sadece gösterdiği miktarı 1.20 ile çarpınca lpg tüketimini elde ediyorum. Gaz göstergesi pek güvenilir değil, km hesabı yapmak gerekiyor. Simit depo taktırdım, yedek lastik ince olduğu için biraz yükseklik oldu bagajda.

Smile

Merhaba bende 3 gün önce ankara mavi denizlerde brc taktırdım.

Şirket sahibi Tuncay Bey sağolsun hem bilgi hemde titizlik konusunda gerekli ihtimamı gösteriyor.
    Ayrıca her sorunuza bilimsel ve dogru cevapları veriyor.Zaten taktırmadan önce sizin içiniz ferahlatacak acıklamalar yapıyor.
    Şu anda BRC Sequent 24 ün MI07 takıyorlar.Plug & Drive dedikleri bir sistem.
    Ben ilk depoyu fullediğimde basınç fazla oldugu için benzin gaz gecişini cok sık yapmıştı.Aslında %80inden fazlasını tanın almaması gerekiyor ancak istasyon pompasının bar basıncı cok yuksek oldugu icin tank kesici kesemiyor.
    Bu yüzden olusan bar basınç fazlalığı yüzünden biraz problem oldu ancak sonra gecti.
    Tavsiye ederim MAvi Denizler BRCnin yetkili Bolge bayisi.
    Her türlü sorularınıza yardımcı olurlar.Özellikle forumlardan buldugunuzu soylerseniz.

Alıntı cihanyanar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba bende 3 gün önce ankara mavi denizlerde brc taktırdım.

Şirket sahibi Tuncay Bey sağolsun hem bilgi hemde titizlik konusunda gerekli ihtimamı gösteriyor.
    Ayrıca her sorunuza bilimsel ve dogru cevapları veriyor.Zaten taktırmadan önce sizin içiniz ferahlatacak acıklamalar yapıyor.
    Şu anda BRC Sequent 24 ün MI07 takıyorlar.Plug & Drive dedikleri bir sistem.
    Ben ilk depoyu fullediğimde basınç fazla oldugu için benzin gaz gecişini cok sık yapmıştı.Aslında %80inden fazlasını tanın almaması gerekiyor ancak istasyon pompasının bar basıncı cok yuksek oldugu icin tank kesici kesemiyor.
    Bu yüzden olusan bar basınç fazlalığı yüzünden biraz problem oldu ancak sonra gecti.
    Tavsiye ederim MAvi Denizler BRCnin yetkili Bolge bayisi.
    Her türlü sorularınıza yardımcı olurlar.Özellikle forumlardan buldugunuzu soylerseniz.
    HAYIRLI OLSUN DOSTUM
    keyifli sürüşler, tankınız full dolduğunda tık diye bir ses gelir o anda yakıt almayı durdurmasını isteyiniz pompacınızdan. Malum ab.standardı olan 5 bar Tr. de 10-12 bar olarak değişmiş şamandıranızda ab. normlarına göre üretildiği için bu konuya dikkatinizi çekmek istedim , iyi sürüşler tuncay beyede sevgilerimi iletin lütfen

Cihan, merhaba.
    Senden bir gün sonra ben de BRC'li oldum. Ankara Mavi Denizler'de gerçekten güzel montaj yaptılar. Kendilerine buradan bir kez daha teşekkür ederim.

LPG ile ilgili ben de çok araştırma yaptım ve sonunda karar verdim. İnşallah memnun kalırız. Ufak tefek sorunlar tabii ki olabilir. Ben şimdilik memnunum. Seq24MY07 beklediğimden iyi çıktı. Kabinde hiç ses duyulmuyor. Sanki motor da daha sessiz çalışıyor. Rüzgar sesini daha çok duyar oldum.

Yalnız bir şey dikkatimi çekti. Marş sırasında da sessizlik var. Benzindeyken daha tok bir ses çıkıyordu, ancak şimdi marşın sesini duyamıyorum, bir homurtu sesi geliyor ve motorun çalışıp çalışmadığını anlayamıyorum. Benzine nazaran biraz titreyerek marş alıyor.
    Bunlar iyi mi, kötü mü anlamadım? Ancak benzinle stop edip çalıştırdığımda bunlar olmuyor.
    Sizlerde durum nasıl?

Müşterı memnuniyeti firmamızın kalite politikasını ön planda tutmasından kaynaklanmaktadır.Ayrıca LPG dönüşümüne on yılı aşkın bir süre vermenin öz güveni her tip ve marka araçlarda sorunsuz montaj yapabilme kabiliyetini kazanmamıza sebep olmuştur.Günümüz koşullarında sadece para kazanmak amacıyla sektörle alakası olmayan insanların bu işi yapmaya kalkışması malesef bizleri kagılandırmaktadır, ancak tek sigortamız olan 2a mühendislik;in '' kaliteyi zaman belirler'' anlayışıyla faliyetlerine devam etmesi hem halkımızın hemde piyasanın sektörümüze olan iliginin artmasına neden olacaktır.Firmam adına müşteri kalite anlayışım geregi Ankara bölge bayi ve merkez servisi olarak faliyetlerimize bu nalayışla devam edecegiz.
    Sevgili Cihan yanar sevgli Erhan72 sizlere teşekkür eder kazasız bol kazançlı günler dilerim ayrıca İzmit bölge bayi Faruk beye sevgilerimi sunar başarılı montajlar dilerim

MAVİDENİZLER OTOGAZ

0312 385 95 55

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler