+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1999 Palio 1.4 el araca hangi tip lpg

1999 Palio 1.4 el araca hangi tip lpg

merhaba 1999 model fiat palio 1.4 el aracıma lpg taktırmak istiyorum hangi tip taktırmalıyım ne kadar fiyatı tutar acaba

Cevap: 1999 Palio 1.4 el araca hangi tip lpg

Aracınıza SEQ.24 takılacak. Anasayfadaki "Yetkili Servislerimiz" linkinden size en yakın yetkili servisimizle temasa geçerek; fiyat, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

kadir bey yanılıyorsunuz bu araç tek noktadan enjeksiyonlu bir araçtır.seqental 24 bu araca olmaz

Arrow Cevap: 1999 Palio 1.4 el araca hangi tip lpg

benimde kafamda soru işaretleri var tek noktadan enjeksiyonlu olduğu için sequent uygulanınca sorun çıkarmı acaba

Alıntı galatasaray10ha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde kafamda soru işaretleri var tek noktadan enjeksiyonlu olduğu için sequent uygulanınca sorun çıkarmı acaba
    Tek nokta enjeksiyonlu araçlara sequent montajı yapılamaz,palıo 1.4 1999 model araç tek nokta enjeksiyonludur,çok sayıda dönüşüm yaptığımız araç grubudur,sorun yaşamazsınız.Iyı gunler.

PALIO 1.2 ve 1.6 motorlar MPI-Çok nokta enjeksiyonlu, 1.4 motorlar SPI-Tek nokta enjeksiyonlu. Dolayısıyla 1.4' lere mikserli sistem olur.
    İyi günler.

merhaba bende de palio 1,4 EL 1999 klimalı oto var bilindiği üzere tek nokta enjeksiyon,
    kulaktan dolma, lpg nin tek nokta enjeksiyonlu araçlarda sorun çıkarttığı verim alınamadığı gibi söylemler duyuyorum,
    uzman olarak size sormayı uygun gördüm
    artan benzin fiyatlarından dolayı lpg ye geçme planları yapmaktayım tavsiyelerinizi bekliyorum
    teşekkürler..

Aracınız bakımları zamanında yapılmış ve benzinde düzgün çalışıyorsa, uygun bir mikser ile sorunsuz bir LPG dönüşümü olur. Verim alırsınız.
    Çoğu servisimiz geri alma garantisiyle dönüşüm yapmaktadır.
    İyi günler.

Alıntı seckinty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba bende de palio 1,4 EL 1999 klimalı oto var bilindiği üzere tek nokta enjeksiyon,
    kulaktan dolma, lpg nin tek nokta enjeksiyonlu araçlarda sorun çıkarttığı verim alınamadığı gibi söylemler duyuyorum,
    uzman olarak size sormayı uygun gördüm
    artan benzin fiyatlarından dolayı lpg ye geçme planları yapmaktayım tavsiyelerinizi bekliyorum
    teşekkürler..
    Tek nokta enjeksıyonlu bırcok araca lpg dönüşümü yaptık,sorun kesınlıkle yaşamazsınız.İçiniz rahat olsun.

Alıntı gayem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek nokta enjeksıyonlu bırcok araca lpg dönüşümü yaptık,sorun kesınlıkle yaşamazsınız.İçiniz rahat olsun.
    peki ücret olarak
    ana sayfadaki (brc için) 550 ytl fiyatmı geçerli
    yoksa 550 ytl + işçilikmi var?
    bir yerden 700 ytl'ye fiyat aldım bu uygunmudur?

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler