+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: K7M motorlu 1999 megane lara sirali lpg

K7M motorlu 1999 megane lara sirali lpg

K7M motorlu 1.6e 8V megane 1 lere sirali sistem uygulanabiliyor mu? Bazi yerlerde bu motorun yari sirali oldugunu ve sirali sistemin randimanli calismadigini duydum. Bu araca hangi sistem LPG takilmali? Veya LPG ile sorun cikarma durumu nedir?

Thumbs up Cevap: K7M motorlu 1999 megane lara sirali lpg

Sn pcdata K7M-720 K7M-702 K7M-703 Semisequantal yani yarı sıralı enjeksiyon sistemine sahiptir sequent24 sorunsuz bir şekilde uygulanabilir giriş sayfasından size en yakın yetkili bayiye ulaşabilirsiniz saygılar sunarım
    Alıntı pcdata76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    K7M motorlu 1.6e 8V megane 1 lere sirali sistem uygulanabiliyor mu? Bazi yerlerde bu motorun yari sirali oldugunu ve sirali sistemin randimanli calismadigini duydum. Bu araca hangi sistem LPG takilmali? Veya LPG ile sorun cikarma durumu nedir?

Re: K7M motorlu 1999 megane lara sirali lpg

cok tesekkur ederim. Merak ettigim yari siralilara sirali sistemin monte edilip edilemeyecegi idi. Mumkun demekki.

Cevap: K7M motorlu 1999 megane lara sirali lpg

Alıntı pcdata76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,ben 1999 Megane 1.6 RTE aracıma yaklaşık 1,5 ay önce İzmit FS Otogaz'da Sequent 24 montajı yaptırdım.Şu an sadece arada bir rölantide iken devir salınımı yapması dışında bir problem yok,gayet iyi.Bu küçük probleminde bir ayar kontrolüyle çözüleceğini sanıyorum.O da benim boş vaktimde ayara gidebilmeme bağlı. Yani gönül rahatlığıyla taktırabilirsiniz.İyi günler diliyorum...

Thumbs up Cevap: K7M motorlu 1999 megane lara sirali lpg

Alıntı erhand Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,ben 1999 Megane 1.6 RTE aracıma yaklaşık 1,5 ay önce İzmit FS Otogaz'da Sequent 24 montajı yaptırdım.Şu an sadece arada bir rölantide iken devir salınımı yapması dışında bir problem yok,gayet iyi.Bu küçük probleminde bir ayar kontrolüyle çözüleceğini sanıyorum.O da benim boş vaktimde ayara gidebilmeme bağlı. Yani gönül rahatlığıyla taktırabilirsiniz.İyi günler diliyorum...
    Sn Erhan arada bir devir salınımını bezinde bir müddet çalıştırdıgınız zaman benzinde de yaptığını görebilirsiniz bu araclarda bu tip bir durum var yani lpg den kaynaklanmıyor saygılar sunarım.

Cevap: K7M motorlu 1999 megane lara sirali lpg

Oğuzhan Bey cevabınız için teşekkürler,ama benzinde hiçbir zaman bu problemi yaşamıyordum.Ayrıca sizin cevapladığınız gün vakit bulabildim ve FS Otogaz'a gittim.Faruk Bey sağolsun ayarlarını yeniden yaptı ve bu problemde ortadan kalktı.Hatta aracın çekişi de daha güzel oldu.Şu an için hiçbir problemim kalmadı.Umarım ileride de olmayacaktır.İlginize teşekkürler.Saygılar...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler