+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: RENAULT LAGUNA II 2.0 DA LPG

RENAULT LAGUNA II 2.0 DA LPG

ŞU ANDA KULLANMAK TA OLDUĞUM 2.0 LAGUNA II YE GAZ TAKTIRMAK İSTİYORUM. BENİM BAZI SORULARIM OLUCAK SİZ DEĞERLİ 2A MÜHENDİSLİĞE.
    ARACIMDA GAZ KOKUSU DUYARMIYIM? ARACIM 143000 KM DE MOTOR ÖMRÜ NE KADAR KISALIR. ARACIMA GAZ TAKTIRMAKTA EN BÜYÜK DÜŞÜNCEM EMNİYETİ. SICAK VEYA SOĞUK HAVALARDA NE KADAR EMNİYETLİ. YAZIN MALUM ARAÇ GÜNEŞİN ANLINDA KALIYOR. ALLAH KORUSUN ARAKADAN ARACIM DARBE ALDI. NE KADAR GÜVENLİ. BENİ BU KONULARDA AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRİM.

Cevap: RENAULT LAGUNA II 2.0 DA LPG

1- Hayır sıralı sistemde hiç bir koku duymazsınız.
    2- Motor ömründe herhangi bir kısalma olmaz.
    3- Standartlara uygun, lpg motajı yapılmış araç benzin ile çalışan araç dan daha güvenlidir.Saygılar sunarım

slm, ben 1 yıl kadar önce 2004 Laguna II 2.0 L Tiptronic aracıma Seq24 taktırdım, çok şükür memnunum, tavsiye ederim.

ARKADAŞLAR.BENİM2004 LAGUNA'M VAR.BENDE SIRALI SİSTEM TAKTIRDIM.ANCAK RÖLANTİDE ÇALIŞIRKEN STOP EDİYOR.NE YAPMAM LAZIM?YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM......vedgok@hotmail.com

Ne marka kit taktırdınız. Sequent-24 ise nerede ve hangi servisimizde taktırdınız?

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

YALNIZ BEN BRC MARKA TAKTIRMADIM. İR İTALYAN MARKASI OLAN "LOVATO" TAKTIRDIM. SİZDE HEMEN MARKADAN BULMASSANIZ SEVİNİRİM.

Bu forumda başka markalar hakkında yorum bulamazsınız. Şirketimiz BRC' nin Türkiye distribütörüdür. Dolayısıyla sadece bu ürün hakkında garanti-servis-bakım-yedek parça konularında destek veriyoruz.
    Sorununuzun serviste çözülecek. Rölantide stop ettiğine göre aracınızın model yılına göre;
    Ateşleme sistemi (Buji, buji kabloları, ateşleme bobinleri) gözden geçirilmelidir. Genelde bu modellerde problem ateşleme bobinlerinden kaynaklanmaktadır. Bu problem rölantide titreme şeklinde de kendini gösterir. Böyle bir arızayı benzinde hissedemezsiniz. LPG' nin tutuşma sıcaklığı daha yüksek olduğu için, problem gazda daha belirgin olur.
    Ayrıca boğaz kelebeğinide temizletmeyi unutmayın.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.....

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler