+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: map sensörü

map sensörü

2a mühendislik bayilerin de seuent 24 modelinin map sensörlümü yani fast modelimi yoksa sadece souent 24 mü takılıyor

Cevap: map sensörü

bentaktırdım map sensörü kendinden var diyorlar ama sizin bir bayiniz de map sensörlü takılırken gördüm

Gördüğünüz MAp sensörü değil. Basınç sensörü. Eskiden rail üzerindeki sıcaklık sensörüyle entegre idi. Şmdi Railden uzağa alındı.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

slm bendekide basınç senserü ama arıza yaptı sizin servise gittim onlar maplı takıyorlar yani seuen fast modelini bende ankaraya gittim ve taktırdığım yer bana elide yok dedi başka yerden bulalım dedim 100,00ytl aldılar ve üzerinden cıkan parcayıda aldılar yoksa vermiyorlar ben ostimde sıtatyumun karşısında taktırdım taktırdığım yer üstün otoya gönderdi yani mapsenserlerine dikkat başkalarına parayla satıp garantiden sizden alıyorlar ve basınç sensörü nekadar acaba aydınlatırsanız sevinirim

Alıntı 2A Mühendislik A.Ş. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gördüğünüz MAp sensörü değil. Basınç sensörü. Eskiden rail üzerindeki sıcaklık sensörüyle entegre idi. Şmdi Railden uzağa alındı.
    İyi günler.
    Selamlar.
    Neden böyle bir iyileştirmeye gerek duyuldu?

Sistem devamlı iyileştiriliyor, geliştiriliyor.
    Titreşim ve LPG kalitesinden kaynaklanan sorunlardan etkilenmemesi için kablo ve hortum bağlantısı yapıldı.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler