+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LPG de devir problemi

Exclamation LPG de devir problemi

hayırlı çalışmalar kadir bey bir sorunum var:
    aracımda son zamanlarda çekiş düşüklüğü var araç lpg de 4000 devirin üzerine çıkamıyor depom full olduğu halde halbuki benzine çektiğimde çok rahat 6000 devire çıkabiliyor sorun ne olabilir yardımlarınızı bekliyorum
    Mercedes 230E
    Transporter 2.5 TDI

Cevap: LPG de devir problemi

LPG filitrelerini ne zaman değiştirdiniz. Servise uğrayıp bir kontrol ettirmenizde fayda var.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

kadir bey sistem mikserli 5000 km civarı oldu takılalı
    Mercedes 230E
    Transporter 2.5 TDI

kadir bey dün itibari ile sorun kalmadı 35+35=70 km uzun yol yaptım depodaki mevcut gazın üzerini tamamlayıp yola çıktım ve deneme amacı ile biraz hız yaptım (hız felakettir) sorunsuz bir şekilde lpg de 190 km hıza ulaştım acaba depodaki gazdamı bir sorun vardı kadir bey hava basma ihtimalleri olabilirmi çünkü 4000 devire gelince araç yığılıyordu ama dün sorunsuz bir şekilde yüksek sürate ulaştım valla bende anlamadım kadir bey
    Mercedes 230E
    Transporter 2.5 TDI

Maalesef benzinde motorinde olduğu gibi LPG' de de kaçak veya standart dışı olayı var. Şirket markasına güvenmekle olmuyor. Eğer denetim yoksa istasyonlar kar hırsıyla daha ucuz gazı karıştırıyorlar. Bozuk yakıt tüm ekipmanları etkiliyor. Sizde düzelme olduğuna göre fazla hasar yaratmamış. Geçmiş olsun.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler