+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: rölantide devir dalgalanması

rölantide devir dalgalanması

Merhaba; 2001 focus aracım 44000 kmde.aracım gazdayken rölantiye inince istop edecek gibi 400 devirlere iniyor ve sonra toparlıyor.2 gaz filtreside 10.000 bakımında değişti.buji ve diğer bütün bakımları tamam ve benzinde sorun yok.Yaldızlar otogazda aracın basınç sensöründe arıza tespit edilip değiştirildi.Yeni program yüklendi.Fakat sorun devam ediyor.Bana bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olacağım.İyi çalışmalar.

Cevap: rölantide devir dalgalanması

Teknik Destek Servisimiz sizinle irtibata geçip size yardımcı olacak.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

İlginize çok teşekkür ederim.Aramanızı bekliyeceğim.İyi günler.

Thumbs up Cevap: rölantide devir dalgalanması

ARKADASLAR,
    HONDA ACCORDA ROLANTİDE SARSILMA SORUNUMU 7 AYDİR ARASTİRİYOR AMA BİR TURLU COZEMİYORDUM.
    HONDA CAMKİRAN SORUNU COZMEK İCİN LPG SİSTEMİNİN TAMAMEMN SOKULMESİNİ İSTEDİLER.TERAKKİ İSE BUNU SORUN ETMEDİ VE YAPTIKLARI İNCELEMEDE 2A NİN İSARET ETTİGİ SORUNU TESPİT ETTİLER.
    (İZMİRDE GENCİ VE KADİR BEY,YAPTIKLARI İNCELEMEDE
    ARACİN YAKMASİNİ ZENGİN TESPİT ETTİLER VE MANİFOLT BASINCINI YUKSEK BULMUSLARDİ.)
    SONUC OLARAK SUPAP AYARLARİ YAPİLDİ VE ARACİM SU AN TİKİR TİKİR.
    SUNU SOYLEMEK İSTİYORUM,COGU ARAC BAYİLERİ İSİN KOLAYINA KACİP ,SORUNU LPG DE ARATİYORLAR.LTF DOGRU BAYİLERLE CALİSİN,
    İZMİR HONDA TERAKKİDEKİ TUM ARKADASLARA MİNNETTARİM.SON DERECE PROFESYONELLER.TABİ KADİR BEY VE GENCİ BEYİ BU LİSTEDE EN USTTE KOYMAK GEREKİR.
    ENVER OKTAY

OZGUR BEY,HEMEN ARACİN SUPAP AYARLARİNA KONTROL ETTİRİN.MUHTEMELEN SİZDEDE AYNİ SORUN VAR,ZİRA 44000 KM DE BU GEREKEBİLİYOR.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler