+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2000 model 2.8V6 4MOTION VW Passat

Selam.   2000 model 2.8 V6 4motion  vw. passat aracima ankarada donusum yaptirmak istiyorum.
    Aracima uygun sistemi Ankarada en sorunsuz hangi bayiiniz yapabilir? Fiyati ne kadar? Sizin bayiiniz olmayan birkac atolye ile gorusmemde araca tuhaf tuhaf bakip daha sonra "YAPARIZ" diyorlar.Acikcasi o bakislar beni tatmin etmedi.Teknik anlamda yeterli gelmedi.Sizden sorun yasamayacagim 1 servis onermenizi istiyorum.Isim geregi Istanbula da siklikla gelmekteyim.Donusum Istanbulda daha mi profesyonel yapiliyor?
    Hoscakalin...

Aracinizin motor kodlari asagidakilerden hangisi? Ozel bir durumu var mi kontrol etmekte fayda var.

ACK-ALG-APR veya AQD

Araciniz icin tavsiye edecegimiz ANKARA yetkili servislerimizin iletisim bilgileri asagiya cikarilmistir.
    Istanbul da da donusum mumkun ama periyodik bakimlari v.s. konularinda ANKARA da yaptirmaniz daha dogru olacaktir.

YALDIZLAR OTOGAZ SIST.TUR LTD.STI.   
    Ivedik merkez san.sit. 535.sokak no:8 Ivedik      
    0 312 394 33 34      
    SINAN KARLAR        
    0-532-324 69 55

MAVI DENIZLER OTOM LTD.STI.    
    Ivedik organize sanayi bolg.88 oto san.sit.
    751.sokak no:4       
    0 312 395 99 91      
    TUNCAY KARAKOCA
    0 532 596 46 93

TUNALI OTOM LTD.STI.     
    Serpmeler sokak no:265/1 Yenimahalle     
    0 312 354 90 60      
    VELI CIFTCI  
    0 532 427 05 08 

Iyi gunler.

Motor kodu ATQ  

Bu arada sorumu tekrarlamak istiyorum:
    Ben siradan montaj yapan bir firma degil de gercekten isinde uzman olan sistemin sorunsuzlugunun garantisini verecek firma istiyorum.Yaldizlar ile telefon gorusmemde benim aracimdan daha once hic yapmadigini ogrendim.Tunali ve Mavi Denizleri arayacagim.Aracim benim icin cok degerli yonlendirme yapmanizi rica edecegim.

Her uc bayimizlede gorusun. Hangisi sizitatmin ediyorsa onunla donusumu yaparsiniz.
    Biz her ucununde yaptigi ise guveniriz.
    Birebir aracinizin aynisini yapmis olmalari onemli degil. Cok daha kompleks ve zor araclari yaptiklarini biz biliyoruz.
    Iyi gunler.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler