+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HYUNDAI ACCENTLERDE LPG SİSTEMLERİ

HYUNDAI ACCENTLERDE LPG SİSTEMLERİ

sayın form üyeleri öncelikle yeni katılan bir üye olarak hepinize merhaba diyorum.yaklaşık 2 aydan beri formdaki konuları fırsat buldukça okuyorum.
    benim 95 model hyundai accent orj. kore malı 1,5 gls aracım var ecu denilen sistemi de var enjeksiyonlu, bu aracıma lpg kiti taktırmayı düşünüyorum. aklımdan geçen en uygun marka da brc ama hangi model kit bu araca uyar (squent 24), yada çok nokta enjeksiyonlular için mikserli sistem olabilir mi?fiyat konusunda ve yakıt tasarrufu konusunda bana yardımcı olacak aydınlatıcı bilgiler yazarsanız sevinirim. şimdiden çok teşekkürler ederim. selamlar saygılar.

Cevap: HYUNDAI ACCENTLERDE LPG SİSTEMLERİ

Aracınızın motor kodu G4K ve 88 HP ise MPI-Çok Nokta enjeksiyonlu Sequential (Sıralı) yakıt besleme sistemine sahip.
    Dolayısıyla takılacak kit SEQ.24 Modelimiz olacak.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Cevap: HYUNDAI ACCENTLERDE LPG SİSTEMLERİ

2A Mühendislik Yöneticilerine teşekkür ediyorum. Aracımın kodu G4EK 85 HP verdiğiniz bilgiler için sağolun. Benim de aklımdan geçen konuda bahsettiğim gibi SEQ.24 sıralı sistemi taktırmaktı. Sizin bu konu üzerindeki disiplinli ve garantili çalışmalarınızı bildiğim için ve Ankarada yaşadığım için 2a mühendisliğe bağlı bayilerden Yaldızlar Otogazda bu sistemi yaptırmayı düşünüyorum. Teşekkürler.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler