+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: astra

Red face astra

arkadaşlar merabalar herkese benim 2001 astra elegance aracım var ve yakıt tüketimi sehiriçi 400 bini buluyor hava filtresini ve bujilerini degiştirmeme ragmen o yuzden lpg taktırmayı düşünüyorum bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim ayrıca astralara en uygun lpg sıralı sistem hangisidir veya daha once kullanıpta memnuniyetini bildirmek tavsiye etmek ısteyen varsa lütfen yardımcı olursa memnun olurum şimdiden teşekürler......

Cevap: astra

LPG dönüşümünde geç kalmışsın. Opel' ler LPG dönüşümünde en sorunsuz araçlar.
    iyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Arkadaşım bende var 6 aydır kullanıyorum elbette benzinkadar mükemmel değil ama bu kadar ekonomiye göre katlanılamaz bir problem hiç yok diyebilirim ben çok memnunum ama yinede daha mükemmelini yakalamayada çalışıyorum ..

Alıntı serdarall Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merabalar herkese benim 2001 astra elegance aracım var ve yakıt tüketimi sehiriçi 400 bini buluyor hava filtresini ve bujilerini degiştirmeme ragmen o yuzden lpg taktırmayı düşünüyorum bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim ayrıca astralara en uygun lpg sıralı sistem hangisidir veya daha once kullanıpta memnuniyetini bildirmek tavsiye etmek ısteyen varsa lütfen yardımcı olursa memnun olurum şimdiden teşekürler......
    2000 Opel Astra 1,6 BRC Sıralı

Alıntı serdarall Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar arkadaşım opelin var ne sen sıralı sistemi hala düşünüyorsun sana acizhane bi tavsiye 1 gün bile durma

selamlar arkadaşlar 1,6 opel astra araçım var brc sıralı sistem taktırdım araba ilanlarında (satılacak olan) ilanlarda 100 ile 125 ykr yakıyor ibaresini sıkca okuyorum ama benim arabam bu rakamları birtürlü görmüyor ya ben kullanmasını bilmiyorum yada ilarların doğrulugu konusunda bi yanıltıcı rakamlar var opel astra sı olunda sıralı sistem kullanan arkadaşlar sizlere söylüyorum sizin yakıtlarınız nasıl

İlanlar yanıltıcı. Benzinde ne yakıyorsunuz ona göre hesaplayın. LPG' de %15-20 fazla yakıt tüketirsiniz. Aksi beyanlar eşyanın tabiatına aykırı.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Smile Cevap: astra

Alıntı oskaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar arkadaşlar 1,6 opel astra araçım var brc sıralı sistem taktırdım araba ilanlarında (satılacak olan) ilanlarda 100 ile 125 ykr yakıyor ibaresini sıkca okuyorum ama benim arabam bu rakamları birtürlü görmüyor ya ben kullanmasını bilmiyorum yada ilarların doğrulugu konusunda bi yanıltıcı rakamlar var opel astra sı olunda sıralı sistem kullanan arkadaşlar sizlere söylüyorum sizin yakıtlarınız nasıl
    arkadaşım bende de 1,6 opel astra var.

lpg olarak şehiriçi 140-150 ykr, şehirdışı 105-125 ykr (klima ve gaz fiyatına bağlı olarak. malum gaz fiyatlarının %10 civarında değiştiği yerler oluyor.)

kolay gelsin.

Arkadaşlar yol bilgisayarı tüketimde %20lere varan fark yaratıyor nedeni ise ben aynı aracın gl modelini yol bilgisayarı olmayanını yıllarca kullandım ve uzun yolda en iyi durumda 16 km gidebildim . Bu aracımda yol bilgisayarı var oradan takip ederek kullanınca aynı yolda bir litre benzinle 19 km yol gittim daha önce ekonomik sandığım kullanım tarzım oysa çokta ekonomik değilmiş meğer .. Not. Yol güzargahı İstanbul Bartın istikameti olda eğimler var dönüş olunda anı olda bir litre benzinle 15 km i hiç geçemedim . Cut of u da dikkatli kullanmak sonuna kadar fadalanmak çok fark ettirior. Gerçi dikkat ettim son ayarda cut of da iken lpg enjektörlerini utmadılar yani ekran sıfır gösteriyor ama aslında tüketim devam edior gazda. Son olarak ben bir litre gazla 16,5 km gidebiliorum belirttiğim istikamette. Aydında da benzer bir sonuç oldım . hesahlaınca 90 bin civarına geliyor ve iddiaların hepsi yanlış değil anlayacağınız.yanlışsa eğer Aydın opel bayi chavrolet 1,2 motorlu aracının 75 bin aktığını iddia edior.Koca bai neden yalan sölesin ki.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler