+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BENZİNE GEÇME

Red face Benzine Geçiş Problemi

Arkadaşlar,
    Geçen hafta içinde aracımın ( Cherokee Jeep 3700) seguent 56 ile gazda iken benzine geçtiğine dair probleminden bahsetmiş ve bilgi istemiştim. İlginize teşekkür ediyorum. Ancak önerileriniz de dahil aracıma yine çok şey denendi ama maalesef problemi aşamadılar. Gazdan benzine geçme olayı devam ediyor. Son olarak motor manifoldunun açılarak; kelebek olup olmadığına bakılması gerektiğini önerdiler... Ancak bu iş bana çok sıcak gelmedi... Anlamadığım için soruyorum manifoldda kelebek varsa veya yoksa yapılacak iş nedir? Bilgi ve yardımınıza ihtiyacım var. Ayrıca da benim problemimi yaşayan ne kadar çok araç varmış... Bugün ona şahit oldum..

Cevap: Benzine Geçiş Problemi

Sn şef
    enjektör railinin üzerindeki basınç müşürünü degiştirip birde delta-p yi kontrol edin sorununuz sona erecektir

Cevap: BENZİNE GEÇME

gazdan benzine geciş problemini bende yaşıyorum.
    2 A müh.distribütör'ü ankarad'a bir lpg dönüşümü yapan birfirmaya seguent 24
    taktırdım.kalite ve seckin elemanları var ama iki üç sefer gittim yazılımı yenilediler sorun devam etti enson gittigimde her iki gaz filitrelerini yenilediler tekrar yeni yazılım on gün sonra tekrar bugün bu sorunu yaşıyorum.
    tekrar gidecegim busorunu yaşıyanların bilgilerni paylaşa bilirmiyim 2 A müh. ne diyor.
    selam vesaygılarımla.

Aracınızın marka ve modeli nedir? Hangi servisimizde taktırdınız? Size ulaşabileceğimiz telefon no' larıyla birlikte bize email yazar mısınız?

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Araç benzine geçerken devirde düşme oluyor sanki araç stop edecekmiş gibi neden meydana gelebilir.

Benzine geçerken devirde düşme olmaması lazım. Herhalde gaza geçerken demek istediniz?

Alıntı omer1984 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç benzine geçerken devirde düşme oluyor sanki araç stop edecekmiş gibi neden meydana gelebilir.

Alıntı 2A Mühendislik A.Ş. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benzine geçerken devirde düşme olmaması lazım. Herhalde gaza geçerken demek istediniz?
    Hayır tam tersi enterasan olan da bu ya. Benzine geçtiğimde devir düşüyor.

Benzin enjektörlerini temizlettirin. Yakıt basıncını, benzin pompasını ve geri dönüşü kontrol ettirin.
    Alıntı omer1984 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır tam tersi enterasan olan da bu ya. Benzine geçtiğimde devir düşüyor.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler