+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: r 21 manager

r 21 manager

slm benim r21 manager aracım var fakat yakıt konusunda bir türlü ekonomiyi yakalayamadım kendim tamirciyim aracımın motorunu sıfırladım karbüratörün bakımını yaptım sübap ayalarını tek tek kontrol ettim çekiş, rolanti, hızlanma süper fakat bazen çok nadiren stop ettiğimde ters çalışma yapıyor bu arada yakıtta 20.00 ytl ye maks.80 km yol yapıyor çok nazik kullanınca biraz performanslı kullanışta rakam anormal değişiyor mikserim karbüratörle hava filtresi arasında ne yaparsam ekonomiyi yakalarım şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

Cevap: r 21 manager

Daha önce açılmış aşağıdaki konuyu inceleyin. Size faydalı olacak bilgiler var.
    İyi günler.
    http://www.2a-lpg.com/forum/showthread.php?t=73

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Alıntı mechanical Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm benim r21 manager aracım var fakat yakıt konusunda bir türlü ekonomiyi yakalayamadım kendim tamirciyim aracımın motorunu sıfırladım karbüratörün bakımını yaptım sübap ayalarını tek tek kontrol ettim çekiş, rolanti, hızlanma süper fakat bazen çok nadiren stop ettiğimde ters çalışma yapıyor bu arada yakıtta 20.00 ytl ye maks.80 km yol yapıyor çok nazik kullanınca biraz performanslı kullanışta rakam anormal değişiyor mikserim karbüratörle hava filtresi arasında ne yaparsam ekonomiyi yakalarım şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...
    Slm.sn.mecanical Aracınızın ters çalışması iyi bir rolanti ayarı ve avans ayarı ile düzelecektir. Benzinde iken aracınızın rolantisi kesinlikle 8 in üzerinde olmamalı...Karbüratörün üzerindeki mikseri söküp kepi yerine monte edin ve kepin girişine (dış çapı 60mm.iç çapı 35 mm.) olan kep içi mikser takın ve iyi bir ayarla ekonomiyi yakalarsınız hava filtrenizinde kaliteli olmasına özen gösterin
    Sağlıcakla kalın

Merhabalar
    ilginize çok eşekkür ederim saygılar iyi çalışmalar faruk ustam ...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler