+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: problem

Talking problem

ben yaklaşık 9 ay önce 307 peugeot arabama brc lpg sıralı sistemi taktırdım istanbulda taktırdım ama taktıktan hemen sonra problemler çıkmaya başladı tekrar taktırdığım yere gitim ama çözemediler sonra görev yerim urfaya gitmek zorunda kalınca orda hallederler zannetim ama bu brc servislerini alan bayiler nedense hiç çözüm üretemiyorlar ve hep topu başkalrına atıyorlar ben 1 aydır lpg mi kullanamıyorum bu problem 307 de çok karşılşılan bir durum mu acaba?problem:1)araba çok yakıyor 2)içinde lpg olmasına rağmen durup dururken ötüyor 3)araba lpg yle çalıştığı halde benzin göstergesi benzin yakıyor gibi ibre düşüyor ve arabada ne kadar benzin olduğunu bilemiyorsunuz kaç sefer yolda kaldım4)en son şimdi artık lpg ye geçmiyor urfada iki servis var ikiside çözemediler biz anlamıyoruz diyorlar.kim yetkiliyse kim ilgileniyorsa bu duruma el koymalı eğer yetkili servis bunu yapıyorsa ben bu cüreti firmaadan mı alıyorlar anlamakta zorlanıyorum..

Cevap: problem

Urfa' da nerede görevlisiniz? Bize özelden iletişim bilgilerinizi gönderin. Gerekirse bulunduğunuz yere servis gönderelim.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler