+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ACİL YARDIM!!!!!!!!

Unhappy ACİL YARDIM!!!!!!!!

arbama yaklasık 2 3 ay önce sıralı sistem tüp taktırdım su zamna kadar hiç bir problem çıkmadı yakıttanda gayet memnunum ama bugun enjeksyon lambası yanmaya başladı ve hata gösteriyor aracım bir tane pejo servisine goturdum hata lpg den kaynaklanıyor biz silsekde şimdi tekrar yanar dediler ve sildi tekrar yandı enjeksyonda herangi bi sorun yok dediler bu sorunu nasıl çözebilirim bu lamba hep yancak mı ...

Cevap: ACİL YARDIM!!!!!!!!

Servis, lambanın yanmasına sebep olan hata kodunu size söyledi mi?

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

hayır bişey demedi ama hata lambasını söndürdüler sonra tekrar yandı ... arabadaki mesaj şöyle bişey apolotting fault gibi bişeydi hatırladıgım kadarıyla

Hangi marka, nerede taktırdınız? Hata kodunun ne olduğunu servisten öğrenebilir misiniz?

KAYBETMEK YOK

ögrenirim ama anca p.tesi ankarada pro-ser e taktırdım ...

Thumbs up Cevap: ACİL YARDIM!!!!!!!!

Alıntı unbrekable Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arbama yaklasık 2 3 ay önce sıralı sistem tüp taktırdım su zamna kadar hiç bir problem çıkmadı yakıttanda gayet memnunum ama bugun enjeksyon lambası yanmaya başladı ve hata gösteriyor aracım bir tane pejo servisine goturdum hata lpg den kaynaklanıyor biz silsekde şimdi tekrar yanar dediler ve sildi tekrar yandı enjeksyonda herangi bi sorun yok dediler bu sorunu nasıl çözebilirim bu lamba hep yancak mı ...
    Sn unbrekable bu tip durumlarda öncelikle montaj yaptırdığınız yetkili 2A bayisine müracaat ediniz.Saygılar sunarım

montaj yaptırdıgım servise aracımı götürdüm tekrar yazılım yüklendi ama sorun hala çözülmedi lamba tekrar yanmaya başladı aynı gün içinde peugeot araçların biliyosunuzdur bi alet var o alet olmadan arıza lambası sönmüyor o lambayıda söndürmek için bi ton para verdik tekrar yandı para da gitti sorunda devam ediyor yardım lütfen bu sorunla karşılaşan baka kimse yokmu ???

ankara teknik destegiyle görüştüm cumartesi günü bakacaklar aracıma.... saygılar teşekkürler....

Smile Cevap: ACİL YARDIM!!!!!!!!

sorun cumartesi gunu cözüldü sagolsun 2a ank. teknik destekden abimiz yardımcı oldu sorununu çözdü sorun lpg de degil benzinle ilgili problem miş benzinde arabamı dogru calıstırdım ve lpgde de bnzini aratmıycak sekilde calısıyor performans da gayet iiiii 2a ya cok teskkürler ayrıca teknik destekde ki abimide ayrıca tesekkür ederim ...

Alıntı unbrekable Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sorun cumartesi gunu cözüldü sagolsun 2a ank. teknik destekden abimiz yardımcı oldu sorununu çözdü sorun lpg de degil benzinle ilgili problem miş benzinde arabamı dogru calıstırdım ve lpgde de bnzini aratmıycak sekilde calısıyor performans da gayet iiiii 2a ya cok teskkürler ayrıca teknik destekde ki abimide ayrıca tesekkür ederim ...
    slm,

aracın sorunu benzindeymiş demişsin. Hatanın ne olduğunu biraz daha detaylandırır mısın?

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler