+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan
1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: PSA MODÜL ÜCRETE DAHİL DEĞİLMİŞ +200YTL

Angry PSA MODÜL ÜCRETE DAHİL DEĞİLMİŞ +200YTL

Arkadaşlar merhaba bugün 2a mühendislikle (Turan Bey ile) yaptığım telefon görüşmeleri sonucunda yol bilgisayarlı renault modellerinde (bendeki 2005 laguna 1.6 privilege) gazda kulanırken ekranda sarfiyat ve değerlerin doğru çalışması için kullanılacak olan psa modül için 200ytl artı ücret istendi.Fakat daha önce montajı yapılan araçlarda bu sorun için kullanılmış olan bu psa modül için forumda okuduğum kadarıyla herhangibir ücret talep edilmeyip 2a tarafından ücretsiz takılmış.Şimdi öğrenmek istediğim konu şu Sayın Kadir Bey ! neden bu şekilde yeni montaj yaptıracak arkadaşlardan bu parçanın ücreti talep ediliyor?Şayet benim arabamda takılacak olan gaz sistemi herşeyiyle mükemmel olarak çalışmadığı sürece ne kıymeti var sizden bu konu hakkında cevap bekliyorum ilgilenirsiniz herhalde........Size Bandırma'dan yazıyorum gerekirse sizinle yüzyüze telefonlada görüşmek istiyorum tarafınızdan istenilen ücret 1800ytl +200ytl olarak belirtildi.

Cevap: PSA MODÜL ÜCRETE DAHİL DEĞİLMİŞ +200YTL

Konuyla ilgili Turan beyle görüşüp sizi arayacağız.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Bana telefonumdan ulaşabilirsiniz 05337714310 cevabınızı bekliyorum.

Megane kullanıcısıyım. Aracıma PSA 2a tarafından Ankara Mavi Denizler'e gönderildi. 2a ücrete dahildir DEDİ. Ancak sonradan öğrendim ki, gönderdiği PSA 'yı bayiye fatura etmiş. Bir müşteri olarak devamlı gittiğim mavi Denizlerden bunun parasını 2a'nın istemesini yadırgadım.Sen hem ücrete dahil diyeceksin, hem de bayiden parasını alacaksın. Distirübitör firma 2a ya yakışmıyor.

Bu arada şunu da belirteyim forumu takip edenler bilsin. PSA aracıma takıldı ama kat edilecek mesafeyi gösteren gösterge halen ----- şeklinde yanıp sönmeye devam ediyor. Problem çözülmediği gibi 2a bu konuda duyarsız kaldı. Bu saatten sonrada ilgileneceklerini zannetmiyorum. Çünki 5 AY'dır. bana dönüş yapamadılar.

Forumu takip eden arkadaşlara kazasız sağlıklı günler dilerim..

Yavuz ULUCAN- ANKARA

PSA modülü araç LPG ile çalışırken depoda yakıt bitti ışığının yanmaması için kullanılıyor. Gidilecek menzil için henüz bir çözümümüz yok. Gidilecek menzil için yakıt seçici anahtar üzerindeki seviye ledlerinden yararlanacaksınız veya yaptığınız kilometreye göre bir hesap yapacaksınız.
    Mesajınızdaki bedel konusunda, bizim bayiye fatura kesip kesmediğimiz değil, sizden bir ücret alınıp alınmadığını belirtmeniz daha uygun olurdu.
    İthal edilmiş bedeli olan ve fatura ile çıkışı yapılması gereken bir üründür.

benim 2000 model 2000cc aracımda da benzin bitti ışığı yanıyor. acaba servis takacak mı.. montajı yapan arkadaşa sordum böyle birşeyden haberi olmadığını söyledi..cihazı 2 hafta önce izmir karabağlar brcde erkan ve yasin beylere taktırdım..yardımcı olursanız sevinirim.

Erkan veya Yasin beyle görüşün. Takan arkadaş dediğiniz kim?

Cevap: PSA MODÜL

2A YA İLGİSİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM. BUGÜN GİDİP ARKADAŞLAR İLE GÖRÜŞECEĞİM.. CİHAZ HK. MONTAJI YAPAN ARKADAŞ BİLGİM YOK DEMİŞTİ. BU SORUNU DA ÇÖZECEKLERİNE İNANIYORUM. ÇÜNKÜ İLGİ ÇOK İYİ..:

Cevap: BENZİN BİTTİ MEGANE 2000

BENİM SORUNLA İLGİLİ İZMİR-2ADA ERKAN BEY İLE GÖRÜŞTÜM. SORUNU HALLEDECEKLER. RÖLE BEKLİYORUZ DEDİ. ÇALIŞMA VE PERFORMANS ÇOK İYİ.. İNŞALLAH İLERİDE SORUN ÇIKMAZ..

Cevap: PSA MODÜL

Arkadaşlar 2005 clio hb (yol bilgisayarı yok) bende aynı dertten muzdaribim benzin bitti ışığı yanıyor konuyla ilgili kadir beyle görüştüm inşaallah en kısa zamanda gönderirler şu PSA cihazını bekliyoruz bakalım

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler