+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vectra C +BRC

Vectra C +BRC

Şimdi depoyu (LPG- 60 ltlik) fulleyip(65 YTL) 235 km yaptım.İçerideki 4 ışıklı sistemde tek yeşil ışık kaldı ve sürekli yanıyor.(göz kırpmıyor biterkende kırmızıya dönüyormuş galiba)
    Bagajda tankın ölçeğine bakıyorum daha yarım depo var gözüküyor.Bu ikisi senkronize çalışmıyor mu acaba?
    Eğer öyle değil ise çok yakacak LPG yi de yaw.. .
    Şimdi bir İnegöle çıkacam.Bakalım ne olacak.Hep şehir içi dolaştım.
    1 depo bitince yine gel dediler.
    BRC kullananların yorumları ricası ile

Cevap: Vectra C +BRC

Alıntı cberi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi depoyu (LPG- 60 ltlik) fulleyip(65 YTL) 235 km yaptım.İçerideki 4 ışıklı sistemde tek yeşil ışık kaldı ve sürekli yanıyor.(göz kırpmıyor biterkende kırmızıya dönüyormuş galiba)
    Bagajda tankın ölçeğine bakıyorum daha yarım depo var gözüküyor.Bu ikisi senkronize çalışmıyor mu acaba?
    Eğer öyle değil ise çok yakacak LPG yi de yaw.. .
    Şimdi bir İnegöle çıkacam.Bakalım ne olacak.Hep şehir içi dolaştım.
    1 depo bitince yine gel dediler.
    BRC kullananların yorumları ricası ile
    Sn cberi önce şunu denermisiniz yetkili 2A bayisine en yakın yerden lpg tankını iyice doldurup araç lpg de çalışır vaziyetteyken bayiden proğramda (ayarlar-seviye ayarı menüsünden) Full tank seçeneğini tıklayıp ayarlarını kayıt etmesini isteyiniz birkaç gün kullanınız düzelme olmaz ise biraz zahmetli olacak ama sayın mocanın tavsiyesini uygulatırsınız.Saygılar sunarım

İnegölden döndüm
    km 331 km oldu.Halen tek yeşil ışık yanıyor.
    Depo göstergesi biraz azaldı.
    Yol bilgisayarı 100 km de ortalama 10.7 lt gösteriyor
    Dur bakalım ne olcek.......
    selamlar

Kesin yakıt tüketimi hesabınızı 1-2 depodan sonradan yaparsanız daha sağlıklı olur.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Deponuzu 1-2 kez doldurduktan sonra tüketiminize bakmanız daha doğru olacaktır.

KAYBETMEK YOK

Alıntı mocan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı araçtan Kullanmaktayız arkadaşım !

Size önerim 3 depo yakıtı tam bitirip aldığı oran kadar yakıt alarak dolumu durdurtmanız daha sonra yakıtınızı tamamen bitirin (öyle bitirinki araç artık sadece benzine otomatik geçiş yapsın) Benzin ile kullanarak Montaj yaptırdığınız yere gidin LPG için boş depo ayarı yaptırın yani şamandırayı bilgisayar ile boş depo ayarı yapsınlar. şimdi devam edelim yakıt alacağınız istasyona (tabii kaliteli olsun) gidin ve sadece 48 litre yakıt alın ! yine benzin pozisyonunda servisinize giderek bu kez de tam dolu depo ayarını yaptırın bundan sonra iyi yerden iyi kalite benzin aldığınız sürece hem sıkıntı yaşamayacaksınız hemde şehir içinde (yoğun trafikte) yaklaşık 9 litre şehir dışında 6-6,5 litre LPG tüketeceksiniz. Tabii ayarlarınız iyi yapılmışsa

Güle güle kullanın selam ve sevgilerle
    Nerde!!!Aracıma 12.05.2007 de SEQUENT-24 taktırdım ancak 20Ytl lik LPG ile 85km yol yapabildim. Sizin yazdığınıza göre bu tüketim çok fazla bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler

2005 model Opel Vectra 1.6i Elegance

Alıntı mocan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım verdiğin bilgilere bakarak kesinlikle ayarların düzgün yapılmamış lütfen yaptırdığın bayiye gidip ayarların bizzat kadir beyle irtibat kurularak yapılmasını sağla ,ancak yinede çok erken daha 3 gün içerisindesin biraz daha kullanın deponuzu mümkün olduğunca tam doldurum tam boşaltın ve ayarlar için giderken mutlaka benzin posizyonunda kullanın 2-3 gün kadar ve öyle gidin.

Selam ve sevgiler.
    Kadir Beyi hangi Serviste bulabilirim? Servis ulaşım ve iletişim bilgilerinide yazabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Kadir bey serviste bulunmaz. Siz servise gidip Kadir beyi aratın.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Alıntı 2A Mühendislik A.Ş. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadir bey serviste bulunmaz. Siz servise gidip Kadir beyi aratın.
    İyi günler.
    Pekiyi serviste bulunmuyor. Öz Marmaraya gitsem Kadir Beyi ararlarmı?

İstanbul' dasınız. Kağıthane merkez servisimize buyrun. Tel: 0-212-2104392

KAYBETMEK YOK

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler