+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: toyota corolla

1999 toyota corolla 1,3 terra otomobil sahibiyim.Aracima gecen sene brc lpg kiti taktirdim.Yalniz bu kit sirali sistem degil.Daha dogrusu aracima sirali sistam takilmasi gerektigini bilmiyordum.Kimse de uyarmadigi icin diger sistemden takilmis oldu.Ben sirali sistemi zaten bu siteden ogrendim.Aracimda en ufak bir sorun yasamiyorum.Performansinda da herhangibir sorun yok sadece arabanin motoru sogukken kisa bir sure ilerledikten (100-200 mt) sonra debrijaja basip vites kucultmek istendiginde arac stop edebiliyor.Bu durum herzamanda olmuyor.Motor sicakken hic olmuyor.Benim sorum  bu bir ayar sorunumudur yoksa sirali sistyem takilmasi gerekirken diger sistemin takilmis olmasindan midir? Bir de arcim sistemi geregi devamli benzinde calisiyor ve yaklasik 3000 devir civarlarinda otomatik olarak lpg ye geciyor.Ben bu gecis isini araci calistirip gaza yuklenip hemen lpg ye mi gecirmeliyim yoksa benzinle yol alip motor devri 3000 i bulunca kendisi otomatik olarak lpg ye mi gecmeli.Simdiden cevaplariniz icin tesekkur ediyorum.

Sorununuz ayar sorunu. Bu haliyle memnunsaniz illa sirali taktiracaksiniz diye bir durum yok. Ancak siralidan once cikan sistemlerde araca  uygun ekipmanlarin kullanilmis olmasi sart.
    Arac isindiktan sonra LPG ye gecmenizi tavsiye ederiz. Arac isinincaya kadar 3000 devri gecmeyin. Isindaiktan sonra gaz verip birakin ki arac LPG ye gecsin. Sorunsuz kullanimlar.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler